کد خبر: 138736 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبرداد:

۳۸ شهرک و ناحیه صنعتی در مازندران با مساحت هزار و ۹۰۰ هکتار وجود دارد که تاکنون با ۲۳۰۰ واحدتولیدی قرارداد منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با تأکید بر تقویت سرمایه گذاری در استان گفت: با ۲۳۰۰ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قرارداد منعقد شده است.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد اظهار داشت: ۳۸ شهرک و ناحیه صنعتی در مازندران با مساحت هزار و ۹۰۰ هکتار وجود دارد که تاکنون با ۲۳۰۰ واحدتولیدی قرارداد منعقد شده است.

وی با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران افزود: ایجاد شهرکهای صنعتی جدید در مازندران موجب توسعه اقتصادی و صنعتی در مازندراننخواهد شد و امیدواریم با درایت دولت یازدهم و اختصاص اعتبارات مناسب و با استقبال مناسبی که فعالان اقتصادی دارند، فعالیت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی تقویت شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اینکه کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی از مهم‌ترین اهداف شرکت شهرکهای صنعتی است تأکید کرد: با اجرای برنامه مدون برایسرمایه گذاری و بهره گیری مناسب سرمایه گذاران و شناسایی آن‌ها می‌توانشاهد رشد همه جانبه صنعت، تجارت و کشاورزی در مازندران بود.

وفایی‌نژاد افزود: صنعت به سرمایه گذاری و نقدینگی برای استقرار صنایع نیازمند است و ایجاد خدمات مهم‌ترین وظیفه شرکت شهرک‌های صنعتی بوده و هم اکنون در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران، ایجاد زیرساخت‌ها در حال انجام است و جذب سرمایه گذار اهمیت دارد.

وی با تأکید بر ایجاد فرهنگ بومی در سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بیان داشت: ایجاد تفکر و دیدگاه صنعتی در هر شهرک و ناحیه صنعتی مهم بوده و امیدواریم با بهره گیری از نیروهای هر منطقه و ایجاد اشتغالزایی در میان جوانان، بتوانیم سهم مهمی را در گسترش فعالیت و تداوم تولیدات درشهرک‌ها و نواحی صنعتی داشته باشیم.

وفایی‌نژاد افزود: صنایع غذایی، قطعه سازی، فلزی و سلولزی بیشترینفعالیت را در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دارند.

وی تأکید کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی به‌دنبال امنیت شغلی پایدار و با دوام و تثبیت واحدهای تولیدی و صنعتی است.

تجارت دولت سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری صنایع غذایی صنعت کشاورزی نقدینگی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر