کد خبر: 139536 A

سرپرست فرمانداری ویژه آمل اعلام کرد:

سرپرست فرمانداری ویژه آمل از اتمام پروژه گازرسانی کلیه روستاهای بخش مرکزی این شهرستان در ایام‌الله دهه فجر سال‌جاری خبرداد.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل از اتمام پروژه گازرسانی کلیه روستاهای بخش مرکزی این شهرستان در ایام‌الله دهه فجر سال‌جاری خبرداد.

به گزارش ایلنا از آمل، سیدجعفر رسولی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه گازرسانی شش روستای بخش پائین‌خیابان لیتکوه آمل با بیان اینکه هم‌اکنون با بهره‌برداری شش روستای این بخش عملیات اجرایی شش روستای دیگر بخش مرکزی در دست اجراست، یادآور شد: با بهره‌مندی این شش روستا در ایام‌الله دهه فجر کلیه روستاهای بخش مرکزی شهرستان آمل گازدار می‌شوند.

وی با تاکید براینکه در بخش دابودشت مازندران نیز ۵۰ درصد روستاهای آن از نعمت گاز برخوردار شدند، اظهار داشت: هم‌اکنون عملیات اجرایی گازرسانی ۵۰ درصد روستاهای دیگر این بخش در دست اجراست.

رسولی ابراز داشت: قبل از اتمام سال‌جاری ۱۲ روستای بخش دابودشت از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

این مسئول با اعلام براینکه ۱۸ روستای باقی‌مانده دیگر این بخش در سوم خردادماه سال ۹۳ گازدار می‌شوند، اذعان داشت: در بخش دشت‌سر نیز ۱۵ روستا مانده که هم‌اکنون پیمانکاران در این روستا‌ها مشغول به کار هستند.

وی خاطرنشان کرد: باید به روستائیان بخش‌های مختلف شهرستان آمل مژده داد که تا نیمه اول سال ۹۳ کلیه مردم روستائیان این شهرستان گازدار می‌شوند.

دهه فجر گاز شهرستان سرپرست اتمام آمل مرکزی روستا گازرسانی فرمانداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر