کد خبر: 139720 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از اتصال چهار شهرک و ناحیه صنعتی جدید به شبکه گاز در استان، خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از اتصال چهار شهرک و ناحیه صنعتی جدید به شبکه گاز در استان، خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد گفت: استفاده از گاز طبیعی بعنوان سوخت پاک در شهرکها و نواحی صنعتی، علاوه بر حفظ و صیانت از محیط زیست، برای واحدهای تولیدی و صنعتی و سرمایه گذاران، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: کاهش قیمت تمام شده محصولات و افزایش کیفیت برای سرمایه گذاران، مهم و ضروری‌ست.

وفایی‌نژاد افزود: تاکنون ۲۲ شهرک و ناحیه صنعتی در مازندران دارای گاز هستند که با اتصال چهار شهرک و ناحیه صنعتی جدید به شبکه گاز، مجموع شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به ۲۶ شهرک و ناحیه صنعتی خواهد رسید.

وی تصریح کرد: شهرک‌های صنعتی بابلسر، رستمکلا و نواحی صنعتی لاله آباد و درونکلای شرقی در آینده‌ای نزدیک به شبکه گاز متصل خواهند شد.

وفایی‌نژاد بیان داشت: همکاری و مساعدت ویژه مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز مازندران موجب اجرای مناسب پروژه گازرسانی با مدیریت زمان، در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، گازرسانی به شهرک‌ها و نواحی صنعتی را از اولویت شرکت دانست و افزود: با تمام توان بدنبال اجرای پروژه‌های گازرسانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هستیم.

سرمایه گذاران گاز محیط زیست مازندران ساری صنعتی شهرک شبکه مدیرعامل بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر