کد خبر: 139812 A

همزمان با دهه فجر صورت می‌گیرد؛

همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۶۲۵ پرو‍ژه با اعتباری بالغ بر ۶۲۲ میلیارد تومان در مازندران مورد بهره برداری قرار می گیرد.

استاندار مازندران گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۶۲۵ پرو‍ژه با اعتباری بالغ بر ۶۲۲ میلیارد تومان در مازندران مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش ایلنا از ساری، ربیع فلاح جلودار در همایش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان با بیان اینکه از مجموع پرو‍ژه‌هایی که در این دهه افتتاح می‌شود، ۴۷ پرو‍ژه با بیش از ۲۰۲ میلیاردتومان اشتغال زا بوده و برای ۵۷۶ نفر شغل ایجاد خواهد نمود، عنوان کرد: در بخش مسکن ۹ هزار و ۵۱۷ واحد با اعتباری بالغ بر ۱۹۵ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان افزود: در بخش پروژه‌های گازرسانی با افتتاح ۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیاردتومان ۷۴ روستا و شهر از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

استاندار خاطر نشان ساخت: از این تعداد پروژه در استان، ۲ پروژه ورزشی، ۹ پروژه گردشگری، ۲۱۵ پروژه مربوط به مخابرات، ۱۲ پروژه مربوط به احداثو مقاوم سازی مدارس، ۱۷ پروژه مربوط به احداثساختمان مددجویان کمیته امداد، ۶ پروژه مربوط به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، ۱۱ پروژه آبرسانی شهری، ۴ پروژه مربوطه به برق منطقه‌ای و ۶۶ پروژه مربوط به برق رسانی خواهد بود.

وی ادامه داد: در بخش عمران شهری و روستایی نیز۶۶ پروژه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد که ۲۸ مورد آن مربوط به پروژه‌های عمران شهری از سوی شهرداری‌ها و ۳۸ پروژه مربوط به پروژه‌های عمران روستا‌ها از سوی دهیاری‌هاست.
فلاح گفت: همچنین در این مدت ۱۳ گلزار شهدای مازندران افتتاح می‌شود.

انقلاب اسلامی برق پرو دستگاه های اجرایی استان دولت دهه فجر شهری و روستایی گاز مخابرات ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر