کد خبر: 139897 A

استاندار مازندران:

باید در جهت اعتلا و شکوفایی مازندران و تغییر زندگی مردم پرتلاش، مومن و ولایی استان حداکثر تلاش را به کار گرفت. / عزم مسوولین استان برای تغییر شرایط و شکوفایی اقتصادی استان جدی است.

استاندار مازندران گفت: عزم مسوولین استان برای تغییر شرایط و شکوفایی اقتصادی استان جدی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، ربیع فلاح جلودار در همایش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان، نقش مازندران را در روند پیروزی انقلاب، حفظ و صیانت از آرمان‌های آن و دوران دفاع مقدس برجسته خواند و یاد آور شد: دفاع جانانه مردم انقلابی آمل در برابر معاندین در ششم بهمن ماه ۱۳۶۰، نمونه بارز حضور و ایفای نقش مردم دیار علویان در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی است.

فلاح با بیان اینکه ایران اسلامی در سایه رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری و فداکاری و پشتیبانی مردم انقلابی در دنیا به عنوان کشوری مستقل و الهام بخش مطرح است، بیان کرد: سربلند‌ترین کشور دنیا، اسلامی ایران است.

استاندار خاطر نشان ساخت: باید در جهت اعتلا و شکوفایی مازندران و تغییر زندگی مردم پرتلاش، مومن و ولایی استان حداکثر تلاش را به کار گرفت.

وی افزود: مردم ایران اسلامی هم چنان که در دوران پیرزوی انقلاب با فداکاری در ظل رهبری امام امت در کوتاه‌ترین مدت، نظام تا بن دندان مسلح ستم شاهی را از پا در آوردند، امروز نیز با عزت و افتخار در برابر ددمنشان و بدخواهان ایستاده‌اند و به صورت یک ملت الهام بخش برای جنبش‌های آزادیخواه در آمده‌اند.

فلاح با اشاره به رای ۹۸ درصدی مردم ایران به نظام اسلامی پس از پیروزی انقلاب در فروردین ۵۸، خاطر نشان ساخت: امروز یکی از افتخارات اصلی نظام و نقطه قوت و اتکای آنکه بر رای حداکثری مردم بنا شده است، حاکمیت ولایت فقیه است.

وی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را علیرغم تهدید‌ها و تحریم‌های استکبار و ایادی آن با ارزش و قابل توجه خواند و اظهار داشت: هدایت‌ها و برنامه ریزی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه سیاسی، منجر به قوی شدن ملت‌های مسلمان و زبونی حاکمیت‌های طاغوتی شده است که نمونه برجسته آن انتفاضه مردم فلسطین در برابر اسراییل است.

نماینده عالی دولت در استان، نتایج اقتصادی انقلاب اسلامی را برجسته توصیف نمود و تصریح کرد: با توجه به اینکه پس از پیروزی انقلاب، دشمنان با جنگ تمام عیار زیر ساخت‌های کشور را مورد تهاجم قرار دادند، لیکن در پناه اراده و عزم مردم و تلاش مسوولین، امروز عزت اقتصادی کشور تامین شده است و ایران اسلامی به پیشرفت‌های قابل توجهی در این حوزه دست یافته است.

استاندار با بیان اینکه امروز امید به زندگی به ۷۵ درصد رسیده است و در بسیاری از بخش‌ها به خودکفایی رسیده‌ایم، گفت: عزم مسوولین استان برای تغییر شرایط و شکوفایی اقتصادی استان جدی است.

فلاح ادامه داد: برنامه‌ای کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت برای توسعه و اعتلای مازندران آماده کرده‌ایم، که بزودی در اختیار همگان قرار خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی در رده دهم تا دوازدهم علمی دنیا قرار دارد و در زمینه خدمات فنی، مهندسی و پزشکی صادر کننده هستیم، بیان کرد: دست یابی به فناوری صلح آمیز هسته‌ای به عنوان یک دستاورد بزرگ علمی و پیشرفت خیره کننده در فناوری‌های نظامی گواه بخشی از این مدعاست.

استاندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه جایگاه روابط عمومی‌ها بسیار مهم و حساس است و ارتباطات دستگاه‌های اجرایی با مردم از این طریق صورت می‌گیرد، افزود: روابط عمومی‌ها باید رسالت و جایگاه خود را به درستی درک کنند و در این بخش سرمایه گذاری نمایند.

فلاح بیان کرد: روابط عمومی‌ها از تخصصی‌ترین حوزه‌های کاری هر دستگاه اجرایی هستند که باید بهترین، باهوش‌ترین و خلاق‌ترین نیرو‌ها در این حوزه به کار گرفته شوند و با بهره گیری از خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها در حوزه‌های تبلیغات سازنده و اطلاع رسانی صحیح فعالیت کنند.

استاندار ادامه داد: روابط عمومی‌ها جهت تقویت و کارآمدی دستگاههای دولتی می‌توانند، هوشمندانه اهداف و عملکرد دستگاه متبوع خود را به معرض افکار عمومی گذاشته، قضاوت و حمایت و مشارکت آنان را سبب شوند.

وی با توجه به در پیش بودن ایام الله دهه فجر، با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی ایران فصل نوینی از خدمت به مردم و توسعه همه جانبه کشور در حوزه‌های عمران وآبادی، اقتصادی، فرهنگی، علمی، ورزشی و… آغاز شد، که در ۳۵ سال گذشته شاهد دستاوردهای چشم گیری در همه این حوزه‌ها بوده‌ایم، یاد آور شد: ویژه برنامه‌های دهه فجر هرسال باید باشکوه‌تر برگزار گردد و روابط عمومی‌ها باید با بکارگیری همه توان و استعداد خود، دین خود را به انقلاب ادا کنند و آیینه تمام نمای خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

استکبار اسلامی ایران ایران اسلامی تبلیغات خلاقیت دستگاه های اجرایی استان فناوری مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر