کد خبر: 142617 A

با تلاش راهداران و همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی در حال حاضر تمامی محورهای اصلی و شریانی نوشهر باز و تردد در آن‌ها برقرار است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نوشهر از تلاش شبانه روزی راهداران برای بازگشایی راههای ارتباطی این شهرستان خبر داد و عنوان نمود: با تلاش راهداران و همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی در حال حاضر تمامی محورهای اصلی و شریانی نوشهر باز و تردد در آن‌ها برقرار است.

به گزارش ایلنا از ساری، درویشعلی میار ضمن اعلام این مطلب گفت: پس از بارش سنگین و مداوم برف و کولاک در غرب استان و انسداد محورهای ارتباطی، نیروهای راهداری بلافاصله با تمامی امکانات و ماشین آلات راهداری اقدام با بازگشایی محورهای ارتباطی نمودند.

وی افزود: با همت و تلاش راهداران چیزی بالغ بر هفتاد درصد محورهای فرعی و روستایی این شهرستان بازگشایی شده و مابقی نیز به زودی با همکاری و همدلی مسؤلین ذیربط بازگشایی می‌شوند.

میار ضمن قدردانی از مسؤلین دیگر دستگاه‌های اجرایی برای همکاری با مجموعه راه و شهرسازی اظهار داشت: تعامل و همکاری پیمانکاران تحت پوشش این اداره با اعزام ماشین آلات راهسازی خود جهت بازگشایی محور‌ها ستودنی است.

گفتنی است مرکز اطلاعات راه‌های مازندران با دو شماره تلفن ۱۴۱(گویا) و ۲۲۲۲۳۲۰(شبانه روزی) و همچنین سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۱۴۱ آماده پاسخ گویی به مسافرین و مردم عزیز برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های استان است.

اداره راه و شهرسازی پوشش دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی شبانه روزی شماره تلفن ساری محورهای نوشهر بازگشایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر