کد خبر: 142618 A

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن خبر داد:

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن از اجرای عملیات برفروبی و یخ زدایی محورهای ارتباطی این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن از اجرای عملیات برفروبی و یخ زدایی محورهای ارتباطی این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: با توجه به حجم بالای برف(بالغ بر ۱/۲۰ متر) در سطح محورهای تنکابن، عملیات برفروبی و یخ زدایی راهای ارتباطی همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایلنا از ساری، رحمان طالش حسینی گفت: پس از بارش سنگین و مداوم برف و کولاک در غرب استان و انسداد محورهای ارتباطی، نیروهای راهداری بلافاصله با تمامی امکانات و ماشین آلات راهداری اقدام با بازگشایی محورهای ارتباطی کردند.

وی از فعالیت شبانه‌روزی راهداران برای بازگشایی محور «چالکرود _ نشتارود» خبر داد و گفت: خوشبختانه راهداران سخت کوش مستقر در سطح محور مذکور توانستند پس از ساعت‌ها تلاش و کوشش دو لاین محور مذکور را بازگشایی کنند.

طالش حسینی افزود: انشاءالله به محض بازگشایی و تردد خودرو‌ها در محورهای اصلی، اکیپ‌های راهداری به کمک دیگر راهداران برای بازگشایی محورهای فرعی و روستایی اعزام خواهند شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن اظهار داشت: جهت تسریع در انجام امور راهداری و بازگشایی محور‌ها، این اداره از امکانات و ماشین آلات اداره کل راه و شهرسازی استان البرز برای بازگشایی محور‌ها استفاده نموده، که جا دارد از همکاری و مساعدت مسؤلین این اداره کل جهت رفع مشکلات مردم قدردانی نمایم.

وی خاطر نشان ساخت: با توجه به حجم بالای ترافیک در سطح محورهای غرب استان و سهولت در امر امداد رسانی و بازگشایی محور‌ها از مردم و مسافرین عزیز تقاضا داریم از سفرهای غیر ضروری به این مناطق پرهیز نمایند.

اداره راه و شهرسازی ترافیک خودرو راه و شهرسازی استان شبانه روزی مشکلات مردم شهرستان تنکابن ساری محورهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر