کد خبر: 142639 A

رییس سازمان صنعت و معدن مازندران:

همه تلاش‌ها صورت گرفت تا با بهره‌گیری از ژنراتورهای برق هیات‌های مذهبی و مساجد، نانوایی‌ها باز باشد.

رییس سازمان صنعت و معدن استان مازندران گفت: به دستور استاندار ارزیابی خسارات در بخش‌های مختلف برای تامین منابع از اعتبارات ملی آغاز شده است.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از روابط عمومی استانداری، محمد محمدپور در خصوص اقدامات صورت گرفته در مناطق مختلف غرب مازندران در پی بارش برف سنگین، با بیان اینکه همه تلاش‌ها صورت گرفت تا با بهره گیری از ژنراتورهای برق هیات‌های مذهبی و مساجد، نانوایی‌ها باز باشد، عنوان کرد: ۱۰۰ هزار قرص نان تاکنون از طریق این سازمان برای توزیع تحویل این مناطق شده است.

محمدپور افزود: بیش از ۱۵۰ تا ۲۰۰ تن آرد برای نانوایی‌های منطقه فرستاده شده است.

وی تعداد جعبه‌های آب معدنی توزیع شده در منطقه که با مشارکت واحدهای تولیدی صورت گرفت، را قابل توجه خواند و بیان داشت: بازرسی قیمتی از واحدهای عرضه کننده اقلام غذایی و… انجام شده که با تخلفات احتمالی نیز برخورد لازم صورت گرفته است، لیکن عمده واحدهای عرضه کننده رعایت موضوع را کرده‌اند و حتی برخی از واحد‌ها هم به صورت اقساط، اقلام را در اختیار مردم قرار داده‌اند.

رییس سازمان صنعت و معدن استان با اعلام اینکه وضعیت شهر‌ها در غرب مازندران از نظر بازگشایی مغازه‌های ضروری و واحدهای عرضه کننده نان، عادی شده، خبر داد: به سرعت در حال برنامه ریزی برای پخت و عرضه نان در روستا‌ها هستیم.

محمدپور با اشاره به اینکه به شدت به دنبال ساماندهی وضعیت روستا‌ها هستیم، گفت: شرکت‌های پخش در روستا‌ها را فعال می‌نماییم و با توجه به وجود برخی مشکلات در راه‌های دسترسی، اقلام را تا منطقه می‌رسانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه برف هم چنان در حال باریدن است، خاطرنشان ساخت: در این فضا استاندار و همه مدیران در جهت پاسخ گویی و رفع موانع و تداوم امداد رسانی تلاش می‌نمایند و از مردم منطقه تقاضا داریم آرامش خود را در راستای شتاب بخشی به روند امداد رسانی حفظ نمایند.

استان مازندران بارش برف برق روابط عمومی سازمان صنعت و معدن مشکلات صورت ساری روستا تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر