کد خبر: 142745 A

فرماندار نوشهر:

با تلاش شبانه روزی شهرستان نور از وضعیت بحرانی خارج شده است و کار پاکسازی معابر فرعی هم با همکاری مردم شروع شده است.

فرماندار نوشهر با اشاره به اقدامات امدادی در مناطق برف زده این شهرستان گفت: با تلاش شبانه روزی این شهرستان از وضعیت بحرانی خارج شده است و کار پاکسازی معابر فرعی هم با همکاری مردم شروع شده است.

به گزارش ایلنا از ساری، محمد علی قمی اویلی از عادی سازی شرایط شهرستان نوشهر خبر داد و گفت: هم اکنون مناطق مختلف این شهرستان دارای شرایط عادی و اوضاع تحت کنترل است.

وی با بیان اینکه برررسی میزان خسارت‌ها در روزهای آتی انجام می‌شود، گفت: در بحثآزادسازی محور نوشهر به رویان که ۶۰ کیلومتر است، توسط ۱۴ دستگاه ماشین آلات سنگین عملیات برفروبی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اقلام توزیع شده در شهرستان اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۵ هزار قرص نان و بیش از ۴۵۰۰ بطری آب معدنی در بین افراد آسیب دیده توزیع شده است.

فرماندار نوشهر با بیان رفع قطعی برق در روستاهای بخش مرکزی گفت: تقریبا در بیش از ۸۰ درصد روستاهای بخش مرکزی، مشکل قطعی برق رفع شده است و مابقی نیز تا پایان امشب رفع می‌شود.

قمی اویلی در خصوص نظارت جدی بر بازار در شرایط فعلی عنوان داشت: نظارت جدی بر قیمتهای ارزاق عمومی در شهرستان وجود دارد و با هر گونه سوءاستفاده، گرانفروشی و کم فروشی برخورد جدی می‌شد.

برق شبانه روزی فرماندار شهرستان همکاری ساری بحران نوشهر خارج فرعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر