کد خبر: 142765 A

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرسازی شهرستان رامسر:

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرسازی شهرستان رامسر از تشکیل ستاد بحران در این اداره با حضور استاندار و دیگر مسؤلین استانی خبر داد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرسازی شهرستان رامسر از تشکیل ستاد بحران در این اداره با حضور استاندار و دیگر مسؤلین استانی خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، هادی رمضانی گفت: پس از بارش سنگین و مداوم برف و کولاک در غرب استان و انسداد محورهای ارتباطی، استاندار مازندران به همراه معاونین خود در محل بحران حاضر شده و نسبت به رفع موانع اجرایی اقدامات درخور توجه‌ای را انجام دادند.

وی یادآور شد: به جهت تسریع در امور امداد رسانی به مردم شریف منطقه، جلسه ستاد بحران این شهرستان با حضور استاندار در محل اداره راه و شهرسازی رامسر تشکیل که در این جلسه استاندار مازندران ضمن قدردانی از زحمات بی‌دریغ راهداران و اقدامات بهنگام آنان برای بازگشایی راههای ارتباطی نسبت به تامین سوخت لازم و اضافه نمودن تجهیزات و امکانات مورد نیاز جهت ساماندهی به مناطق حادثه دیده دستوراتی را ابلاغ نمودند.

رئیس اداره راه و شهرسازی رامسر در خصوص وضعیت محورهای تحت پوشش این اداره عنوان نمود: در حال حاضر تمامی محورهای اصلی و شریانی بازه بوده و تردد در آن‌ها برقرار است.

وی از فعالیت شبانه روزی راهداران برای بازگشایی محورهای فرعی و روستایی در چندین مرحله خبر داد و خاطر نشان ساخت: با توجه به اینکه راهداران سخت کوش مستقر در سطح محورهای مذکور توانستند پس از ساعت‌ها تلاش و کوشش شبانه روزی محور را بازگشایی نمایند ولی متاسفانه بارش سنگین و مداوم برف و کولاک باعثانسداد محور‌ها از جمله محورهای روستایی بالادست شده، لذا به محض قطع برف و کولاک اکیپ‌های راهداری مستقر در سطح محور‌ها اقدام به بازگشایی و ایمن سازی محور‌ها می‌کنند.

رمضانی از حضور موثر استاندار و معاونین که باعثدلگرمی و ایجاد انگیزه برای راهداران شده قدردانی و تصریح نمود: همکاری و تعامل دستگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای از جمله پلیس راه و هلال احمر و همچنین همدلی و حمایت فرماندار پرتلاش رامسر با مجموعه راه و شهرسازی در خصوص اختصاص سه دستگاه لودر برای بازگشایی محور‌ها ستودنی است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرسازی شهرستان رامسر در خصوص شرایط محور ارتباطی «جنت رودبار» خاطر نشان ساخت: با توجه اینکه راهداران در چند مرحله با انجام عملیات نمک پاشی و برفروبی محور را بازگشایی نمودند ولی بارشهای سنگین باعثانسداد مجدد محورشده لذا پس از مهیا شدن شرایط مناسب، راهداران این اداره نسبت به بازگشایی این محور اقدام می‌کنند.

اداره راه و شهرسازی امداد و نجات پلیس راه پوشش جاده راه و شهرسازی شبانه روزی فرماندار هلال احمر همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر