کد خبر: 142767 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

با وجود بارش برف، در بیمارستان‌های غرب مشکل اساسی در خدمات رسانی خدمات رسانی به مراجعه کنندگان مشاهده نشده و این مراکز در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با وجود بارش برف، در بیمارستان‌های نور، نوشهر، چالوس، درمانگاه شبانه‌روزی عباس‌آباد، تنکابن و رامسر مشکل اساسی در خدمات رسانی به مراجعه کنندگان مشاهده نشده و این مراکز در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

به گزارش ایلنا از ساری، قاسم جان‌بابایی با اعلام اینکه ۲۱ خودرو کمک‌دار از دانشگاه علوم پزشکی مازندران به سمت غرب اعزام شد، خاطرنشان کرد: تعدادی از خودرو‌ها در اختیار نهاد‌ها قرار گرفت و تعدادی نیز در راه است.

وی از توزیع نان، آب معدنی، پتو و ملافه در بیمارستان‌های غرب مازندران خبر داد و بیان داشت: برای سرویس دهی بهتر، تجمیع بخش‌ها را انجام دادیم.

جان بابایی از فعالیت ستاد بحران ثابت در دفتر ریاست دانشگاه برای پیگیری مشکلات غرب استان خبر داد و اظهار داشت: مسدود بودن جاده‌ها، جابه‌جایی پزشکان و مراجعه بیماران را به مشکل مواجه کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: با تلاش مسئولان مشکل آب و برق و گاز بیمارستان‌ها در فاصله کوتاهی برطرف شد.

وی در خصوص عدم فعالیت بیمارستان کتالم خاطر نشان کرد: این بیمارستان وابسته به دانشگاه آزاد است که ظاهرا به دلیل مشکلات فعالیت نمی‌کند.

بارش برف برق بیمارستان جاده خدمات رسانی خدمت رسانی به مردم خودرو دانشگاه آزاد دانشگاه علوم پزشکی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر