کد خبر: 146167 A

به مناسبت روز جهانی بهداشت:

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران از برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت روز جهانی بهداشت با عنوان بیماری های ناقلین خبرداد.

ایلنا: معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران گفت: مسابقه نقاشی به مناسبت روز جهانی بهداشت در سال ۲۰۱۴ با عنوان بیماری های ناقلین Vector - borne diseases برگزار می شود.

ساداتی بیان داشت: دانش آموزان گروه های سنی ۸ الی ۱۸ سال می توانند آثار خود را به صورت طراحی یا نقاشی ارسال نمایند.

وی با بیان این که آخرین مهلت ارسال نقاشی ها روز ۹ اسفندماه ۱۳۹۲ می باشد، افزود: دانش آموزان می توانند از کاغذهای نقاشی مناسب برای کشیدن نقاشی و از هر گونه رنگ آمیزی استفاده کنند.

ساداتی تصریح کرد: دانش آموزان می بایست آثار خود را مستقیماً به آدرس پستی WHO regional office for the eastern Mediterranean / abdol rezzak al sanhouri sterrt / po box ۷۶۰۸ nasr city / cairo / ۱۱۳۷۱ / Egypt ارسال نمایند

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت: دانش آموزان می توانند آثار خود را به صورت فابل(پی دی اف pdf) به آدرس پستی الکترونیکی hlp @ emro. who. int ارسال نمایند.

وی افزود: داوران مسابقه در منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در مصر به قضاوت در مورد آثار برگزیده کشور ها پرداخته و نظر نهایی خود را اعلام خواهند نمود.

وی از مدیران مدارس خواست: موارد منتخب را به دفتر منطقه ای سازمان جهانی بهداشت ارسال دارند. در حالی که تمام دانش آموزان تشویق می شوند که در این مسابقه ارتقای آگاهی در زمینه شعار روز جهانی بهداشت شرکت کنند.

آموزش و پرورش دانش آموزان رنگ آمیزی سلامت مصر معاون نقاشی جهانی مسابقه بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر