کد خبر: 146369 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: بحران ایجاد شده برف در غرب مازندران با همبستگی و همدلی حل می‌شود.

سیزدهمین جلسه شورای هماهنگی رفاه اجتماعی دستگاه‌های زیر مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور یونسی معاون، سیاسی و امنیتی استانداری مازندران و ۱۲ دستگاه اجرایی مجموعه در شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شکوفه ساری به میزبانی اداره کل بهزیستی مازندران برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری، علی بابایی کارنامی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در این جلسه طی سخنانی گفت: جلسات شورای هماهنگی رفاه بر اساس دستورالعمل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدافی از قبیل هم افزایی، هم گرایی، پیگیری سیاست‌های دولت، تعامل و همدلی که در ‌‌نهایت منجر به خدمات مطلوب به مردم می‌شود شکل گرفته است.

وی افزود: در حال حاضر تعامل بسیار خوبی بین این ۱۲ دستگاه وجود دارد و می‌توان گفت کوچک‌ترین حاشیه و اختلاف نظری تاکنون وجود نداشته است که این مهم در کشور بی‌سابقه است.

بابایی کارنامی با تأکید بر ضرورت کمک به مردم غرب استان افزود: دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مازندران از‌‌ همان روزهای اول آغاز بحران دست در دست به صورت می‌دانی به بررسی مشکلات پرداخته و قطعا کمک ویژه‌ای به شرکای اجتماعی خود خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: حل مشکلاتی از قبیل بیمه بیکاری کارگران واحدهای آسیب دیده، اعطای تسهیلات به این واحد‌ها، مشکلات بیمه روستائیان، مشکلات مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام(ره) و… در غرب استان توسط این مجموعه در حال پیگیری است و در بسیاری از موارد با جلسات مختلف تمهیدات لازم اندیشیده شده است، امیدواریم بتوانیم خدماتی در خور شأن مردم ارائه کنیم.

وی در پایان افزود: یکی از کارهای مهم دیگری که در این جلسه پیگیری خواهیم کرد، تسریع در تکمیل بیمارستان عمل قلب باز شهرستان قائمشهر است که امیدواریم با کمک وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسئولین استانداری، مدیریت درمان تأمین اجتماعی و سایر مسئولین این مجموعه بتوانیم در هفته کارگر سال آینده این کار بزرگ را افتتاح کنیم.

بیکاری بیمارستان درمان رفاه اجتماعی قلب کار و رفاه اجتماعی کمیته امداد امام وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر