کد خبر: 146436 A

همزمان با اجرای فاز ششم؛

یازدهمین ایستگاه مطالعه شهرستان ساری و بیست و یکمین ایستگاه استان مازندران در درمانگاه انصار ساری افتتاح شد.

یازدهمین ایستگاه مطالعه شهرستان ساری و بیست و یکمین ایستگاه استان مازندران در درمانگاه انصار ساری افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از ساری، عبدالحسین باقری معاون اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در آئین افتتاحیه این ایستگاه مطالعه، لزوم ایجاد فرصت برای مطالعه در صف های انتظار مردم را از دلایل راه اندازی ایستگاه های مطالعه در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: ایده اولیه این طرح از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده و امیدواریم اجرای مناسب آن گام مهمی در ترویج فرهنگ مطالعه بردارد.

وی افزود: تاکنون بیش از ۳۶۰ هزار جلد کتاب به ایستگاه های مطالعه مازندران تزریق شده که نشان دهنده فرصت بزرگ ایجاد شده برای مطالعه در بین مردم است و انتظار می رود امانت رایگان کتاب در این ایستگاه ها برقراری انس و الفت بیشتر جامعه با کتاب را در پی داشته باشد.

رضوی رئیس درمانگاه انصار نیز با ابراز خوشحالی از این اقدام مهم فرهنگی در یک مرکز پرازدحام درمانی، گفت: غنی سازی اوقات در انتظار مراجعین همواره از دغدغه های مدیریتی این مجموعه بوده که ایستگاه مطالعه بهترین گزینه برای رفع آن است.

وی خاطر نشان کرد: بدون شک این طرح در سلامت روانی مراجعه کنندگان به درمانگاه نیز موثر خواهد بود و از اضطراب های فراوانی که در اماکن درمانی بوجود می آید خواهد کاست.

استان مازندران ترویج فرهنگ جامعه سلامت کتابخانه های عمومی معاون مقام معظم رهبری ساری ایستگاه مطالعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر