کد خبر: 147884 A

استاندار مازندران در جلسه شورای فرهنگ عمومی تاکید کرد:

استانداری، با جدیت، پیگیر مسایل شورای فرهنگ عمومی خواهد بود و در صورت لزوم برای تخصیص اعتبارات لازم به این شورا تلاش خواهد نمود.

استاندار مازندران، گفت: امور فرهنگی باید اساس تمامی فعالیت‌ها و جهت گیری‌های اجرایی باشد.

به گزارش ایلنا از ساری، ربیع فلاح جلودار در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، با اشاره به اهمیت این شورا در تعیین، تبیین و ابلاغ مهم‌ترین جهت گیری‌های فرهنگ عمومی جامعه، عنوان کرد: فرهنگ در راس همه فعالیت هاست و این مهم باید از سوی همگان مورد ادارک و توجه قرار گیرد.

فلاح با بیان اینکه هرگونه تحول در جوامع از طریق فرهنگ رقم می‌خورد، تاکید کرد: امور فرهنگی باید اساس تمامی فعالیت‌ها و جهت گیری‌های اجرایی باشد.

مقام عالی دولت در استان با اعلام اینکه در مازندران افراد متخصص، دانا و برجستهٔ فرهنگی و صاحب نظر در حوزه فرهنگ، حضور دارند، خواستار تشکیل کارگروه‌های تخصصی در ذیل این شورا شد، تا مصوبات، با دقت نظر، مهارت و آگاهی تدوین گردد و جنبه کاربردی داشته باشد.

استاندار خاطر نشان ساخت: استانداری، با جدیت، پیگیر مسایل شورای فرهنگ عمومی خواهد بود و در صورت لزوم برای تخصیص اعتبارات لازم به این شورا تلاش خواهد نمود.

فلاح با اشاره به حضور مسافران و گردش گران در آستانه نوروز در مازندران، گفت: این شورا باید مسایل فرهنگی مربوط به حضور مسافران در استان را، با دقت و اهتمام دنبال نماید.

وی با بیان اینکه در آستانه واقعه تاریخی حماسه آفرینی مردم انقلابی شیرگاه در هفتم اسفند سال ۶۰ و مقاومت و ایستادگی جانانه آنان در برابر منافقان کوردل قرار داریم، اظهار داشت: واقعه هفتم اسفند شیرگاه برگ زرینی از مقاومت انقلابی مردم ایران اسلامی، در سایه رهبری حضرت امام(ره) است و باید در تقویم استان و کشور ثبت شود.

تقویم جامعه حضرت امام دولت مردم ایران مسافران نوروز استان ساری فرهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر