کد خبر: 149675 A

در آستانه فرارسیدن سال جدید صورت گرفت؛

به منظور در پیش بودن ایام نوروز و حضور مسافرین و گردشگران طرح ضربتی پاکسازی و زیبا سازی حریم راهها توسط راهداران اداره کل راه و شهرسازی این استان در حال انجام است.

به منظور در پیش بودن بهار طبیعت و ایام نوروز و حضور مسافرین و گردشگران نوروزی از سرتاسر کشور به مازندران و همچنین امنیت حریم راه‌ها و سامان دهی محورهای استان طرح ضربتی پاکسازی و زیبا سازی حریم راه‌ها توسط راهداران اداره کل راه و شهرسازی این استان در حال انجام است.

به گزارش ایلنا از ساری، لطف الله عباسی مدیر راهداری این اداره کل ضمن اعلام این مطلب افزود: این اداره کل به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی محورهای استان و همچنین در پیش بودن بهار طبیعت و ایام نوروز و حضور مسافرین و گردشگران نوروزی از سرتاسر کشور به این استان همه ساله در این ایام اقدام به سامان دهی و پاکسازی حریم محورهای ارتباطی استان می‌کند.

عباسی یادآور شد: طرح مذکور در قالب عملیات ویژه راهداری نوروزی این اداره کل در سطح کلیه محورهای اصلی و شریانی استان به اجرا در می‌آید.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران خاطر نشان ساخت: راهداران پر تلاش این اداره کل بر اساس ماده ۷ آیین نامه حریم راه‌ها مبنی بر ریختن زباله، نخاله، مصالح ساختمانی روغن موتور و نظایر آن و یا نصب و استقرار تابلو یا هر شی دیگر در راه‌ها و حریم قانونی آن‌ها در داخل و خارج محدودهٔ قانونی شهر‌ها و همچنین هرگونه عملیات که موجب اخلال در امر تردد وسایل نقلیه می‌شود و نیز ایجاد راه دسترسی ممنوع می‌باشد از تاریخ ده اسفندماه اقدام به جمع آوری موارد ذکر شده و انجام وظایف قانونی خود نموده، که این امر تا پایان ماه ادامه خواهد داشت.

آیین نامه اداره کل راه ایام نوروز راه و شهرسازی زباله طبیعت گردشگران نوروزی وسایل نقلیه ساری امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر