کد خبر: 149813 A

با حضور مسئولین؛

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، فرماندار و مسئولان شهرستانی، سومین دانشکده پرستاری مازندران در شهرستان بهشهر فعالیت خود را آغاز کرد.

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، فرماندار و مسئولان شهرستانی، سومین دانشکده پرستاری مازندران در شهرستان بهشهر فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش ایلنا از بهشهر، قاسم جان بابایی در آیین آغاز به کار دانشکده پرستاری بهشهر، گفت: این دانشگاه فعالیت خود را با جذب ۲۸ دانشجو در نیمسال دوم تحصیلی ۹۲ – ۹۳ آغاز کرد و در سال‌های آینده بر این تعداد افزوده خواهد شد.

وی، یکی از اهداف مهم راه اندازی این مرکز آموزشی و دیگر دانشگاه‌های مشابه را تربیت پرستاران متعهد و مومن برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم منطقه و استان دانست و افزود: دانشکده پرستاری بهشهر به عنوان اولین دانشکده علوم پزشکی شرق مازندران مقدمه‌ای برای ورود دیگر رشته‌های علوم پزشکی به این منطقه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ادامه داد: هم اکنون سه دانشکده پرستاری در شهرهای ساری، آمل و بهشهر تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی مازندران فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های کشور است که حدود شش هزار نفر در ۱۵ رشته در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند و سالانه هزار نفر در کنکور سراسری پذیرفته می‌شوند.

محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر نیز در این مراسم، با اشاره به خدمات فراوان بهداشت و درمان در بهشهر گفت: وجود ۴ بیمارستان امام خمینی(ره)، شهدا، مهر و بیمارستان دکتر امیدی بیانگر توجه ویژه به بخش خدمات بهداشت و درمان این شهرستان است.

امام خمینی بهداشت و درمان بیمارستان دانشجو دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی فرماندار کنکور بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر