کد خبر: 151432 A

نماینده مردم ساری و میاندرود:

اگر این روش ادامه داشته باشد با تکیه به بیش از ۹۳ هزار آرای مردمی‌ از طریق تریبون ها، هم این افراد را افشا خواهد کرد وهم کسانی که در پشت این صحنه ها قرار دارند / به تاسی از پیر جماران، عهد اخوتی با هیچ‌کس نبسته ام و وقتی مصالح مردم در میان باشد از هیچ ارگان و فردی نمی‌هراسم.

ایلنا: محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود در مراسم روز پرستار در سالن اجتماعات هلال احمر مازندران، گفت: هرروز روز پرستار است و شغل پرستاری یکی از شغل هایی است که نزد پروردگار از جایگاه ومنزلت خاصی برخوردار است.

به گزارش ایلنا از ساری، نماینده مردم ساری و میاندرود با اشاره به فاصله زیاد درآمدهای پزشکان و پرستاران، گفت: متاسفانه علیرغم تلاش ها ومشقت ها پرستاران به لحاظ دستمزد شکاف زیادی بین دستمزد ایشان با پزشکان وجود دارد و گاهی پیش می آید که این حقوق هم ماهها پرداخت نمی گردد.

وی با تشکر ازمردم ساری از حسن انتخاب جوانان در شورای شهر گفت: مردم به این باور رسیده اند که این جوانان هستند که می توانند آینده را از آن خود کنند وبا انرژی مسیر توسعه را طی نمایند.

دامادی با انتقاد از عده ایی که سعی دارند راههارا برای جوانان در این مسیر ناهموار کنند تاکید کرد: اگر این روش ادامه داشته باشد با تکیه به بیش از ۹۳ هزار آرای مردمی‌ از طریق تریبون ها، هم این افراد را افشا خواهد کرد وهم کسانی که در پشت این صحنه ها قرار دارند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس خاطرنشان کرد: مطمئن باشید، در صورت تکرار مسائل غیراخلاقی و غیردینی در استان، افشاگری کرده و مسائل را مطرح می‌کنم.

دامادی تصریح کرد: به تاسی از پیر جماران، عهد اخوتی با هیچ‌کس نبسته ام و وقتی مصالح مردم در میان باشد از هیچ ارگان و فردی نمی‌هراسم.

انرژی حقوق دستمزد روز پرستار سالن اجتماعات شورای شهر نماینده مردم هلال احمر ساری افشا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر