کد خبر: 151437 A

مدیر کمیته امداد آمل خبر داد:

این نهاد هم‌اکنون ۶۳۵ دانش‌آموز و ۲۶۵ دانشجو را با حمایت خیران و افراد نیک‌اندیش در آمل تحت حمایت خود دارد.

ایلنا: مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل گفت: این نهاد هم‌اکنون ۶۳۵ دانش‌آموز و ۲۶۵ دانشجو را در آمل تحت حمایت خود دارد.

به گزارش " ایلنا " از آمل، " رمضان علیپور " در جشن هفته احسان و نیکوکاری در بین دانش‌آموزان مدرسه فروغ راعی بیان داشت: نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی به فرمان امام راحل در ۱۴ اسفند ماه سال ۵۷ شکل گرفت.

وی یادآور شد: احسان به معنای نیکوکاری بوده که ریشه در کلمه حسن دارد و نیک و پسندیده را معنی می‌دهد.

علیپور با تاکید بر اینکه در آستانه بهار طبیعت و آغاز سال نو شمسی بهتر است به دستگیری از نیازمندان و افراد بی‌سرپرست بپردازیم، بیان داشت: امسال جشن احسان و نیکوکاری با شعار «توانمندسازی خانواده‌ها با حضور پرنشاط نیکوکاران» کار خود را آغاز کرده است.

وی از فعالیت ۳۵ پایگاه و مراکز جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح شهر خبر داد و یادآور شد: امروز جمعه نیز در سه مصلی نماز جمعه این شهرستان مردم را به انجام کار نیک و پسندیده کمک به محرومان دعوت می‌کنیم.

به گفته علیپور، جشن احسان و نیکوکاری امسال نیز همانند سال‌های گذشته با تلاش ادارات آموزش و پرورش، نیروی مقاومت بسیج، صدا و سیما و اداره ورزش و جوانان برپا می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل با اشاره به اینکه فرزندان محرومان و نیازمندان جامعه نیز در آستانه سال جدید چشم‌انتظار کمک‌های مردمی هستند تا سال جدید را به خوبی آغاز کنند، گفت: این نهاد هم‌اکنون ۶۳۵ دانش‌آموز و ۲۶۵ دانشجو را با حمایت خیران و افراد نیک‌اندیش در آمل تحت حمایت خود دارد.

اداره ورزش و جوانان امام راحل جامعه دانش آموز دانشجو سال نو صدا و سیما طبیعت کمیته امداد مدیر کمیته امداد امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر