کد خبر: 154936 A

فرماندارمرکز استان مازندران خبرداد:

با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات مناسب صورت گرفته از سوی شهرداری ها، آموزش وپرورش و دیگر دوایر دولتی، مردم میهمان نواز این شهرستان میهمانان نوروزی را در این شادی یاری وهمراهی می کنند.

جواد واحدی فرماندارمرکز استان از استقرار ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی در اداره میراثفر هنگی شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، جواد واحدی فرماندارمرکز استان از استقرار ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی در اداره میراثفر هنگی شهرستان خبر داد وی گفت: مسئولان ادارات و دستگاه‌های اجرایی و خدماتی شهرستان نیز به‌عنوان اعضای ستاد در محل ستاد مستقر می‌شوند تا بتوانند پاسخگوی مراجعان و انجام خدمات لازم به شهروندان و مسافران باشند.

رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان ساری با اعلام آمادگی برای میزبانی از مسافران در تعطیلات سال نو اظهار داشت: با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات مناسب صورت گرفته از سوی شهرداری ها، آموزش وپرورش و دیگر دوایر دولتی، مردم میهمان نواز این شهرستان میهمانان نوروزی را در این شادی یاری وهمراهی می کنند.

فرماندار مرکز استان تصریح کرد: بیش از ۵۰ بازرس بازرگانی و اتاق اصناف شهرستان، کار نظارت بر بنگاههای اقتصادی به ویژه واحدهای صنفی، را در سطح شهرستان انجام خواهند دادو درعین در حال بازرسین این فرمانداری نیز در این خصوص به صورت شبانه روزی فعالیت خواهند کرد.

وی افزود: دو شماره تلفن ۳۲۴۷۰۴۰و۵-۳۲۰۰۱۷۴ شماره های مستقیمی هستند که مسافران می توانند برای راهنمایی و یا حل مشکلات سفر خود به شهرستان با آن تماس بگیرند.

استان مازندران تعطیلات دستگاه های اجرایی سال نو شادی شبانه روزی شهرداری فرماندار مسافران ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر