کد خبر: 155010 A

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبرداد:

از همه ظرفیت های استان برای میزبانی مناسب میهمانان محترم نوروزی از سراسر کشور استفاده می شود.

سید علی قاسمی اظهار کرد: از همه ظرفیت های استان برای میزبانی مناسب میهمانان محترم نوروزی از سراسر کشور استفاده می شود.

به گزارش ایلنا از ساری، مدیر کل آموزش و پرورش مازندران به تجهیز و آمادگی ۱۰ مرکز بهداشتی درمانی در شهرهای ساری، بابل، آمل، بهشهر، بابلسر، تنکابن، شیرگاه، نور، نکا، قائم شهر و چالوس اشاره کرد و گفت: این مراکز به صورت شبانه روزی در ایام تعطیلات نوروزی به مسافران و بیماران خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می دهند.

قاسمی تصریح کرد: فرهنگیانی که در ایام نوروز سال ۹۳ قصد سفر به مازندران را دارند از بیست و هشتم اسفند ماه ۹۲ تا پازدهم فروردین ۹۳ می توانند به ستاد اسکان در شهرستان ها و مناطق مازندران مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته آموزش و پرورش استان پذیرای ۱۹۰ هزار میهمان در ایام تعطیلات نوروز بوده است، گفت: امسال پیش بینی می شود روزانه بیش از ۲۰ هزار مسافر در ایام نوروز پذیرش شوند.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران افزود: کار ستاد اسکان فرهنگیان از ۲۸ اسفند آغاز شده و فرهنگیان سراسر کشور می توانند با مراجعه به پایگاه های اسکان در ۳هزار و ۳۴۰ کلاس پذیرش شوند.

قاسمی گفت: با توجه به قرار گرفتن استان در مسیر سفر زائران علی بی موسی الرضا(ع) و برخورداری از اقلیم مناسب و وجود دریای مازندران همه ساله پذیرای مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور بوده و همه ۳۲ شهرستان و منطقه آموزش و پرورش افتخار میزبانی مسافران به ویژه میهمانان فرهنگی سراسر کشور را دارند.

وی خاطرنشان کرد: ۴۲ پایگاه اسکان آماده پذیرش و اسکان مسافران فرهنگی هستند.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان ایام تعطیلات نوروز ایام تعطیلات نوروزی ایام نوروز بهداشتی و درمانی شبانه روزی مسافران ساری بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر