کد خبر: 155530 A

استاندار، در دیدار با اعضای شورای هماهنگی رفاه استان تاکید کرد:

باید با همت و تلاش جهادی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های استان در بخش های مختلف، زمینه ی بالندگی و توسعه مازندران در سال ۹۳ فراهم آید.

ربیع فلاح جلودار در دیدار با اعضای شورای هماهنگی رفاه استان مازندران را استانی مستعد و برخوردار از منابع انسانی و طبیعی در خور دانست و با اشاره به این که طرح ها و برنامه های متعددی را در راستای شکوفایی استان در بخش های مختلف، پیگیری کرده ایم، بیان داشت: سال ۹۳ باید سال شکوفایی مازندران باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری، وی خاطر نشان ساخت: باید با همت و تلاش جهادی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های استان در بخش های مختلف، زمینه ی بالندگی و توسعه مازندران در سال ۹۳ فراهم آید.

فلاح با بیان این که مدیران باید آحاد مردم را جزو خانواده های خود به شمار آورند و نسبت به مشکلات و نیازهای آنان حساس باشند، افزود: مدیران باسیت با تلاش مضاعف، موجبات جبران کاستی ها را فراهم آورند.

مقام عالی دولت در مازندران با اشاره به این که سال ۹۲، سال سختی برای استان بود، از تلاش همه آحاد مردم، مدیران، مجموعه های مردم نهاد و نیروهای نظامی، انتظامی، امنتیتی، سپاه، بسیج و کلیه ارگان ها، که با تلاش و هم دلی موجب عبور استان از مشکلات بودند، قدردانی نمود.

در آغاز این دیدار مدیران کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت استان، گزارشی از اقدامات حوزه خود در سالی که گذشت، ارایه نمودند.

استان مازندران اعضای شورای بسیج دولت رفاه اجتماعی روابط عمومی رهبر معظم انقلاب صنعت معدن و تجارت مشکلات سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر