کد خبر: 155621 A

مدیرعامل سازمان تاکسی رانی ساری:

از ابتدای سال نو تا ۲۰ فروردین با توجه به تعطیلات سال نو پرسنل تاکسیرانی به صورت کشیک در سطح شهر حضور فعال دارند.

حمیدرضا فضل الله نژاد مدیرعامل سازمان تاکسی رانی ساری در گفتگویی اظهار داشت: با عنایت به اینکه در ایام قبل از نوروز از ۱۵ اسفند تا ۲۹ اسفند با استقرار ۳۰ بازرس و همچنین پرسنل اداری سازمان جهت خدمت رسانی به مردم در این ایام حضور داشتند.

به گزارش ایلنا، وی در ادامه افزود: در ابتدای سال نو تا ۲۰ فروردین با توجه به تعطیلات سال نو پرسنل تاکسیرانی به صورت کشیک در سطح شهر حضور فعال دارند.

فضل الله نژاد: به همت شهردار و اعضای شورای شهر و مسئولین شهری امسال توانستیم رضایت شهروندان و مسافرین محترم را قبل و بعد تحویل سال جلب نماییم.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی گفت: دو خودرو سواری گشت و همچنین حضور دائم پرسنل بازرسی و اداری در کیوسک تاکسیرانی واقع در میدان ساعت آماده ارائه خدمت به مردم ورانندگان تاکسی و همچنین بررسی شکایات واصله میباشند.

وی همچنین اظهار داشت: درصورت هرگونه شکایت و یا مشکلی با شماره تلفن سامانه ۱۳۷ شهرداری ساری ویا ۰۱۵۱۳۲۰۰۷۰۰ سازمان تاکسیرانی آماده پاسخگویی به شهروندان و مسافرین محترم میباشد.

فضل الله نژاد در پایان افزود: آماده باش کامل پرسنل تاکسیرانی و صفهای طویل خودرو های تاکسی خود بیانگر خدمت رسانی کامل به مردم در ایام نوروز است

آماده باش ایام نوروز تاکسی تحویل سال تعطیلات خدمت رسانی سال نو شماره تلفن شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر