کد خبر: 155648 A

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل خبر داد:

از آغاز طرح اسکان نوروزی در شهرستان آمل ۲ هزار و ۵۶ فرهنگی در قالب ۴۳۵ خانوار از امکانات و مدارس بهره‌مند شدند.

حمید محمدنسب گفت: تاکنون بیش از یک‌هزار و ۶۲۰ فرهنگی در ستاد اسکان آموزش و پرورش آمل پذیرش شدند.

به گزارش ایلنا از ساری، روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل بیان کرد: از آغاز طرح اسکان نوروزی در شهرستان آمل ۲ هزار و ۵۶ فرهنگی در قالب ۴۳۵ خانوار از امکانات و مدارس بهره‌مند شدند.

وی تصریح کرد: شهرستان آمل ۲۲ مدرسه به عنوان پایگاه و ۱۹۰کلاس را تجهیز و در اختیار ستاد اسکان قرار داده است تا از مسافران نوروزی استقبال شود.

مدیر آموزش و پرورش آمل سال ۹۳ را سالی پربار و همراه با سلامتی برای هموطنان آرزو و ابراز امیدواری کرد: در سال جدید با برطرف کردن نواقص احتمالی سنوات گذشته و بیشتر شدن نقاط قوت در خدمتگزاری به مردم شریف آمل گامی موثر برداریم.

محمدنسب درباره ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان بیان داشت: احتمال افزایش ۱۵ درصدی مهمانان نوروزی در شهرستان وجود دارد که شمار آنان به بیش از ۹ هزار فرهنگی برسد.

محمدنسب یادآور شد: ستاد اسکان نوروزی با ۷۵ پرسنل اداری، ۲۲ مدرسه با ۱۹۰ کلاس و ۱۰ مدرسه ذخیره در شرایط اضطراری آماده خدمت‌رسانی به مهمانان است.

این مسئول اظهار داشت: با توجه به ترافیک سنگین محور مواصلاتی هراز و امکان شرایط نامساعد جوی، هفت مدرسه با ۷۰ کلاس به عنوان ذخیره و پشتیبان پیش‌بینی شده تا در صورت اضطرار مسافران و گردشگران نوروزی در آن اسکان داده شوند.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان ترافیک خدمت رسانی روابط عمومی مدرسه مدیر آموزش و پرورش مسافران نوروزی مسافران و گردشگران نوروزی مهمانان نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر