کد خبر: 156493 A

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خبرداد:

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان از بهره مندی ۵۸۰هزار گردشگر نوروزی از خدمات این جمعیت در قالب طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین خبرداد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان از بهره مندی ۵۸۰هزار گردشگر نوروزی از خدمات این جمعیت در قالب طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین خبرداد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، لیلی احمدی افزود:: برای اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی امسال ۴۰ پست و همچنین ۳۴خیمه نماز، ۳۱نمایشگاه محصولات فرهنگی و تجهیزات امدادی و ۳۵ایستگاه سلامت تجهیزشده که خدماتی نظیر تعیین رایگان قندخون و فشارخون و ارائه بسته های فرهنگی و اطلاع رسانی رابه مراجعین انجام می دهند.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح‌ملی ایمنی و سلامت مسافرین امسال دو هزار نفر جوان آموزش‌دیده عضو جمعیت استان مشارکت دارند.

احمدی افزود: از آغاز اجرای طرح مزبوردر ۲۷اسفند ۹۲ تا کنون بیش از۵۸۰ گردشگر نوروزی با مراجعه به پست های ۴۰گانه جمعیت هلال احمر استان خدمات موردنیاز را دریافت کردند.

وی افزود: توزیع ۲۲۰هزار بورشور و بسته فرهنگی، ارائه خدمات لازم به ۶هزازنفر از مراجعین به خیمه های نماز، ۵۸۰۰نفر از مراجعین به فضای بازی و سرگرمی دوستدارکودک، ۵۴۰۰نفر از مراجعین به ایستگاه سلامت و ۱۴۰۰ نفر از مراجعین به نمایشگاههای برپاشده در مجاورت پست های مزبور از جمله خدمات ارائه شده به مسافرین نوروی بوده است

بازی جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان روابط عمومی سلامت نماز ایمنی جوان خدمات مسافرین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر