کد خبر: 156519 A

رئیس گروه پیش بینی هواشناسی مازندران خبرداد:

آسمان مازندران در روزهای پنج شنبه نیمه ابری تا ابری همراه با بارندگی، وزش باد و کاهش دما و از روز جمعه ابری همراه با بارش پراکنده باران و وزش باد و که اواخر روز بتدریج با کاهش ناپایداری مواجه است پیش بینی شد.

رئیس گروه پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان در روز چهارشنبه صاف تا نیمه ابری و از بعداظهر با افزایش ابر و از اواخر شب با احتمال بارش پراکنده بویژه در ارتفاعات همراه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، " احمد اسدی " در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر استان با بیان اینکه بیشینه دمای هوای امروز با ۴ درجه افزایش نسبت به روز گذشته به ۱۷ درجه بالای صفر رسید افزود: کمینه دمای هوای امشب ساری نیز با ۲ درجه افزایش نسبت به شب گذشته ۵ درجه سلسیوس بالای صفر می رسد.

وی ادامه داد: آسمان مازندران در روزهای پنج شنبه نیمه ابری تا ابری همراه با بارندگی، وزش باد و کاهش دما و از روز جمعه ابری همراه با بارش پراکنده باران و وزش باد و که اواخر روز بتدریج با کاهش ناپایداری مواجه است پیش بینی شد.

اسدی افزود: وضع هوای استان از اوایل هفته آینده صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و از روز یکشنبه نیمه ابری تا ابری بتدریج همراه با بارندگی بصورت برف در ارتفاعات و وزش باد پیش بینی شد.

وزش باد هواشناسی مازندران ساری نیمه همراه بینی ابری بارندگی درمازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر