کد خبر: 156745 A

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران خبرداد:

بر اساس اطلاعات رسیده از مراکز پزشکی قانونی مازندران جمع کشته های تصادفات نوروزی امسال به ۵۳ نفر رسید که شهرستان آمل با ۲۰ مورد دارای بیشترین فوتی است.

مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت: بر اساس اطلاعات رسیده از مراکز پزشکی قانونی مازندران جمع کشته های تصادفات نوروزی امسال به ۵۳ نفر رسید که شهرستان آمل با ۲۰ مورد دارای بیشترین فوتی است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی استان مازندران، دکتر علی عباسی با بیان این مطلب افزود: آمار حمع آوری شده از کشته های تصادفات نوروزی مریوط به محدوده زمانی ۲۵ اسفند ۹۲ تا ۱۴ فروردین امسال است و امکان تغییر در آن وجود دارد.

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با تاکید بر اینکه آمار ذکر شده از تلفات، آمار اولیه این استان است که به صورت فوری از ۱۵ مرکز این اداره کل جمع آوری شده و به جهت امکان اضافه شدن تلفات از بین مصدومان حوادثرانندگی نوروزی که در بیمارستان ها بستری هستند آمار قطعی در هفته دوم اردیبهشت اعلام می شود.

عباسی با اعلام اینکه در روز طبیعت ۳ نفر در شهرستان ساری، تنکابن و بابل هر کدام با یک مورد جان خود را از دست دادند افزود: ۱۱ فروردین با ۷ مورد دارای بیشترین فوتی در سالجاری در آن به ثبت رسید.

استان مازندران بیمارستان روابط عمومی طبیعت ساری آمل نوروزی قانونی پزشکی تصادفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر