کد خبر: 156754 A

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران:

۹میلیون و ۸۲۰ هزار و ۸ نفر شب اقامت در مازندران ثبت شد افزود: ۹۹ مورد تور ورودی و تورهای یکروزه در استان گزارش شد.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران گفت: بیش از ۹ میلیون نفر شب اقامت از آغاز طرح نوروزی تا دیروز ثبت شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، " دلاور بزرگ نیا " در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی سفر مازندران با بیان اینکه ۹میلیون و ۸۲۰ هزار و ۸ نفر شب اقامت در مازندران ثبت شد افزود: ۹۹ مورد تور ورودی و تورهای یکروزه در استان گزارش شد.

وی اعلام کرد: کل بازدیدهای انجام شده از مراکز اقامتی، پذیرایی، دفاتر خدمات مسافرتی، صنوف مختلف عرضه مواد غذایی، مراکز بهداشتی و درمانی و غیره از ۲۸ اسفند لغایت ۱۴ فروردین ۱۴ هزار و یکصد و چهارده مورد بوده که از این تعداد ۱۴۹ واحد تشویق و ۱۹۳ مورد تذکر و اخطار کتبی دریافت کردند.

بزرگ نیا به پرونده های ارسالی به تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی اشاره کرد و گفت: از آغاز طرح تا روز گذشته ۴۴۰ مورد شکایت مردمی به مراجع ذیربط ارجاع داده شد.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان ادامه داد: از آغاز طرح ۸۱ هزارو ۶۴ لیتر بنزین سوپر، ۲۳ هزار و ۲۰۸لیتر نفت گاز و ۳ هزار و هجده متر مکعب(سی. ان. جی) در جایگاههای استان توزیع شد.

وی از برگزاری ۲۰ جشنواره فرهنگی –هنری صدای بهار تا قبل از ایام فاطمیه خبر داد و گفت: ۴۳۹ نمایشگاه فرهنگی، هنری و صنایع دستی و غیره در استان بر پا شد که ۴ میلیون و ۸۷۶ هزار و دو بازدید کننده داشت.

بزرگ نیا افزود: تعداد گشت های انتظامی، راهور، پلیس راه و همیاران پلیس(پیاده - موتوری و خودرویی) ۲۳ هزار و ۳۰۶ مورد و تعداد گشت های کنترلی، نظارتی در استان و شهرستانها یکهزار و ۲۲۴ مورد گزارش شد.

وی اعلام کرد: از آغاز طرح تا ۱۴ فروردین ۷۵۵ خبر و گزارش از طریق سایت های خبرگزاری مخابره شد.

استان مازندران بنزین بهداشتی و درمانی پلیس راه تعزیرات صنایع دستی طرح نوروزی فرهنگی هنری مواد غذایی نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر