کد خبر: 156857 A

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

چکیده: با پیگیری سازمان‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ۶۱ میلیارد تومان تسهیلات از طریق بانک رفاه پرداخت شد و یکهزار میلیارد تومان دیگر برای ترمیم خسارت وارد شده به واحدهای تولید در سال ۹۳ ابلاغ خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از پرداخت ۶۱ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی خسارت دیده از برف اخیر در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، «علی بابایی کارنامی» در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ۱۹ واحد بزرگ دارای بیش از ۵۰ کارگر در برف اخیر استان خسارت دیدند، بیان کرد: با پیگیری سازمان‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ۶۱ میلیارد تومان تسهیلات از طریق بانک رفاه پرداخت شد و یکهزار میلیارد تومان دیگر برای ترمیم خسارت وارد شده به واحدهای تولید در سال ۹۳ ابلاغ خواهد شد.

این مقام دولتی همچنین از برقراری مستمری بیمه بیکاری برای ۲۱۰ کارگری که از بحران برف اخیر در این استان خسارت دیدند خبر داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران کارگران را مظلوم‌ترین اقشار جامعه دانست و گفت: تمامی فشارهایی که در ستاد تصمیم سازی بالادستی گرفته می‌شود فشارش بر کارگران وارد می‌شود.

بابایی با اشاره به در پیش بودن هفته کارگر افزود: بر اساس سیاست‌های وزارتخانه برنامه‌های هفته کارگر امسال همانند سال‌های گذشته با محتوای مطلوب‌تر و در پیش بردن توقعات کارگران در استان برگزارخواهد شد.

وی در مورد مسکن مهر میارکلای ساری بیان کرد: در حال حاضر ۸۰۰ واحد از مسکن مهر میارکلای ساری بدون متقاضی است و با توجه به پیشنهادی که به وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی شده درصدد هستیم که این واحد‌ها را در اختیار کارگران بی‌بضاعت قرار دهیم.

بیکاری جامعه جهاد کشاورزی صنعت معدن و تجارت کار و رفاه اجتماعی مسکن مهر وزارتخانه مازندران ساری سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر