کد خبر: 156927 A

عرب مقصودی خبر داد:

در سال گذشته علیرغم وجود چالش های مختلف، موفقیت های موثر و قابل توجهی نصیب سازمان گاز مازندران شد که از جمله آنها می توان به گازرسانی به روستاهای استان، همچنین کسب جایزه ملی تعالی سازمانی در سطح تقدیرنامه چهارستاره اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از گازرسانی به ۱۶۳ روستا و یک شهر مازندران در سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز مازندران، محسن عرب مقصودی پیش از ظهر امروز ۱۶ آبان ماه در دیدار نوروزی با کارکنان گاز استان اظهار داشت: در سال گذشته علیرغم وجود چالش‌های مختلف، موفقیت‌های موثر و قابل توجهی نصیب سازمان گاز مازندران شد که از جمله آن‌ها می‌توان به گازرسانی به روستاهای استان، همچنین کسب جایزه ملی تعالی سازمانی در سطح تقدیرنامه چهارستاره اشاره کرد.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها در سال ۹۲، افزود: خوشبختانه علیرغم وجود این مشکلات، به لطف خداوند متعال و تلاش کارکنان خدوم شرکت گاز استان، پروژه گازرسانی به ۱۶۳ روستای استان در سال گذشته به بهره برداری رسید.

عرب مقصودی همچنین به افتتاح پروژه گازرسانی به شهر گتاب به عنوان آخرین شهر جلگه‌ای استان در سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: گازرسانی به شهرهای کوهستانی باقی مانده مازندران نیز در دست بررسی و کار‌شناسی است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تعداد واحدهای صنعتی گازرسانی شده تا پایان سال گذشته در استان را ۶۴۰ واحد اعلام کرد و گفت: در سال گذشته ۷۲ هزار مشترک جدید به مشترکین گاز مازندران اضافه شدند.

عرب مقصودی در ادامه با اشاره به بحران برف در سال گذشته، یادآور شد: گاز مازندران با همت کارکنان خدوم این سازمان در بحران اخیر عزت آفرینی کرد و در واقع حل بحران چیزی جز لطف خدا و شکوه ایثار نبود که این نغمه در خاطر مردم استان مازندران ماندگار و جاودانه شد.

استان مازندران روابط عمومی گاز مشکلات مشکلات اقتصادی مازندران استان روستا عرب گازرسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر