کد خبر: 158617 A

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

طی این مدت ۳۰ هزار اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در استان داشته ایم که ۳۷ هزار بازدید انجام شده که ۸۶۰ مورد از اماکن متخلف به مراجع قضایی معرفی و ۶۸ مورد تعطیلی صورت گرفته است و طی ۴۵ روز اخیر ۱۷ هزار و ۷۵۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شده است.

محسن اعرابی در نشست خبری که در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد با بیان اینکه طرح بسیج سلامت از اول اسفندماه ۹۲ الی ۱۵ فروردین ماه ۹۳ در کل کشور انجام شده است گفت: طی این مدت ۳۰ هزار اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در استان داشته ایم که ۳۷ هزار بازدید انجام شده که ۸۶۰ مورد از اماکن متخلف به مراجع قضایی معرفی و ۶۸ مورد تعطیلی صورت گرفته است و طی ۴۵ روز اخیر ۱۷ هزار و ۷۵۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه برای ۷ هزار و ۸۰۰ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی جهت ارایه خدمات هرچه بیشتر به شهروندان مازندران و مسافران نوروزی کارت سلامت صادر شده است افزود: با ۳۷۰ مورد فروشنده دوره گرد برخورد شد.

وی تصریح کرد: در ۴۵ روز اخیر یک هزار و ۳۷ مورد حیوان گزیدگی بررسی شد که از طریق شستشو، واکسیناسیون و تزریق سرم اقدامات لازم انجام شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به یک فروند بالگرد برای ارایه خدمت هر چه بهتر به شهروندان مازندران و مسافران در ایام تعطیلات به خصوص نوروز از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اشاره کرد گفت: سالانه دو و نیم میلیارد برای نگهداری این بالگرد هزینه می شود در نتیجه هزینه های آن از اعتبارات داخلی دانشگاه تامین می شود.

ایام تعطیلات بسیج تهیه و توزیع مواد دانشگاه علوم پزشکی سلامت مسافران مسافران نوروزی معاون مواد غذایی واکسیناسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر