کد خبر: 158621 A

استاندار مازندران:

در سالی که به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است امیدوارم مردم عزیز ما که همیشه یار و یاور این نظام و انقلاب بودند با روحیه جهادی دولت را در جهت تحقق برنامه های اقتصادی یاری نمایند.

ربیع فلاح استاندار مازندران در گفتگو با خبرنگاران از مردم شریف و عزیز مازندران خواست تا به دولت تدبیر و امید اعتماد کنند و از دریافت یارانه انصراف دهند.

به گزارش ایلنا از ساری، وی افزود: منابع مالی که در دست دولت است بسیار محدود است و پرداخت بیش از ۳ هزار میلیارد تومان یارانه در ماه ضمن افزایش نقدینگی و تورم بسیاری از طرح های تولیدی و اقتصادی را با مشکل مواجه کرده است.

مقام عالی دولت در استان تاکید کرد: در سالی که به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است امیدوارم مردم عزیز ما که همیشه یار و یاور این نظام و انقلاب بودند با روحیه جهادی دولت را در جهت تحقق برنامه های اقتصادی یاری نمایند.

ربیع فلاح تصریح نمود: اگر کسی احتیاجی به مبلغ یارانه ندارد بهتر است انصراف دهد تا این مبالغ در زمینه سلامت و درمان و رونق و رشد اقتصادی مصرف شود.

استاندار مازندران افزود: سال ۹۳ سال تحرک جدی در عرصه اقتصاد و تولید کشور و استان خواهد بود و با وجود استعدادها و ظرفیت های بسیار بالا در استان و عزم ملی و جهادی شاهد تحول جدی در اقتصاد مازندران خواهیم بود

اقتصاد انقلاب تورم درمان دولت رشد اقتصادی سلامت منابع مالی نقدینگی یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر