کد خبر: 158627 A

مسئول روابط عمومی شورای شهر ساری:

اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های انجام گرفته در هر مجموعه ای ضمن معرفی کارکرد ها و توانمندی ها و دغدغه ها، زمینه ساز جلب نظر و مشارکت شهروندان و رشد و پویایی سازمان می شود.

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری که در خصوص اهمیت مقوله اطلاع رسانی در موسسات و ادارات بویژه در سازمان ها و نهادی های خدمات رسان سخن می گفت اظهار داشت: اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های انجام گرفته در هر مجموعه ای ضمن معرفی کارکرد ها و توانمندی ها و دغدغه ها، زمینه ساز جلب نظر و مشارکت شهروندان و رشد و پویایی سازمان می شود.

به گزارش ایلنا از ساری، راحله حاجیان افزود: با وجود آن که مأموریت ها و کار کرد های نهاد مدیریت شهری به لحاظ ماهیت با عملکرد بسیاری از موسسات متفاوت است و به جهت برخورداری از تجلی بیرونی، همواره در معرض دید و قضاوت مردم قرار دارد، مع الوصف در این نهاد به مقوله اطلاع رسانی ارزش و اهمیت بایسته ای داده می شود تا جایی که در شورای شهر این مقوله به یکی از نقاط قوت تبدیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: بنا به اذعان خیلی از فعالان عرصه رسانه، روابط عمومی شورا بویژه در بعد اطلاع رسانی و انعکاس اخبار فعالیت ها و جلسات شورا در ردیف فعال ترین های مرکز استان قرار دارد.

مسئول روابط عمومی شورای شهر ساری تصریح کرد: این روابط عمومی تمامی مساعی خود را بکار گرفته تا در حد بضاعت و امکانات، اصول اولیه اطلاع رسانی یعنی سرعت، شفافیت و دقت را در انعکاس اخبار و گزارش ها رعایت نماید.

وی اضافه کرد: یکی از نقا ط برجسته فرایند اطلاع رسانی در شورای شهر ساری این است که اخبار و مطالب مربوط به جلسات و اقدامات اعضا در کم ترین زمان ممکن در شبکه های مجازی و رسانه های نوشتاری منعکس می شود.

حاجیان یادآور شد: پاسخگویی و ارتباط مناسب با اهالی رسانه از دیگر شاخص های این روابط عمومی است که پیوسته زمینه انعکاس بموقع و گسترده فعالیت های شورا را فراهم آورده است.

وی گفت: پایگاه اطلاع رسانی شورا نیز فعال، پویا و به روز می باشد و این خود بیانگر دغدغه مندی مجموعه شورا در امر اطلاع رسانی است.

مسئول روابط عمومی شورای شهر ساری در پایان اعلام کرد: در شورای چهارم حدود ۱۳۰۰ خبر شورا و شهردار در شبکه های مجازی و رسانه های مکتوب اعم از نشریه های استانی و کثیر الانتشار منعکس گردیده که برای نهادی مثل شورا آمار قابل ملاحظه ای محسوب می شود مضاف بر این ماهنامه سارویه نشریه خبری تحلیلی شورا و شهرداری نیز بطور منظم منتشر شده و در خدمت اطلاع رسانی از فعالیت های نهاد مدیریت شهری در طول سال قرار دارد.

حاجیان از تمامی اصحاب قلم و خبرنگاران که همکاری تنگاتنگی با شورا و شهرداری داشته اند قدردانی کرد و تداوم این همکاری را خواستار شد.

رسانه رشد روابط عمومی شاخص شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری ساری رسانی اطلاع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر