کد خبر: 161203 A

فرماندار قائم شهر:

اگر می خواهیم صادقانه کار انجام دهیم باید اختلافات را کنار بگذاریم و بر سر اختلافات موجود بحثنکنیم.

فرماندار قائم شهرگفت: اگر می‌خواهیم صادقانه کار انجام دهیم باید اختلافات را کنار بگذاریم.

به گزارش ایلنا از قائمشهر، «مهدی محمدی» در اولین جلسه شورای اداری در سال ۹۳ با بیان اینکه نگاه مدیریتی همراه همدلی معنی می‌دهد اظهار داشت: اگر می‌خواهیم صادقانه کار انجام دهیم باید اختلافات را کنار بگذاریم و بر سر اختلافات موجود بحثنکنیم.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه در بین مدیران اجرایی شهرستان قائم شهر این موضوع به ندرت دیده می‌شود که باعثمباهات است زیرا همدلی دربین مدیران باعثپیشرفت و توسعه آن شهرستان می‌شود.

فرماندار شهرستان قائم شهر با بیان اینکه هرکدام از مسئولین باید در جذب سرمایه گذار درحوزه فعالیت خود تلاش کنند افزود: باید بدنبال افرادی باشیم که قدرت سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف را داشته باشند و این تلاش به جمع بندی خوبی ختم شود.

محمدی بحثتوسعه ستاد رابطین سرمایه گذاری شهرستان را جدی تلقی کرد و ادامه داد: امیدواریم با جمع بندی نهایی به نتیجه مطلوب برسیم.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه تفکر محیط کارگری بودن قائم شهر موجب ناتوانی است تصریح کرد: ما در حوزه گردشگری پتانسیل‌های بالایی داریم که دست کمی از جاذبه‌های غرب استان ندارد.

وی تنها راه برون رفت از معضل بیکاری جوانان و اشتغال برای افراد جویای کار ورود به حوزهٔ گردشگری دانست و گفت: اگر از همه توان و ظرفیت گردشگری شهرستان استفاده کنیم مشکل اشتغال تا حدودی مرتفع می‌شود.

محمدی از جنگل تالار و دو رودخانه شهرستان قائم شهر بعنوان سرمایه و موهبت خدادادی نام برد و افزود: رایزنی‌های انجام دادیم تا حوزه رودخانه‌ها رصد شود و عرصه‌هایی که متعلق به منابع طبیعی است تفکیک و به سرمایه گذار تحویل داده شود.

اشتغال بیکاری جنگل دولت سرمایه سرمایه گذاری شورای اداری فرماندار شهرستان گردشگری منابع طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر