کد خبر: 161271 A

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم شهر:

اداره ورزش با امور جوانان ادغام شده است و در نظر داریم علاوه بر قهرمانان ورزشی از نخبگان علمی و فرهنگی نیز در روز ولادت حضرت علی اکبر تجلیل کنیم.

" فرشید قدیمی " در جلسه شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه سال ۹۲ سالی پرمدال برای ورزش شهرستان قائمشهر بود، اظهار داشت: این شهرستان با کسب ۲۳ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی رتبه اول ورزش قهرمانی را دراستان داراست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر، رییس اداره ورزش وجوانان این شهرستان با بیان اینکه قائم شهر به عنوان قطب ورزش استان شناخته شده است، افزود: متاسفانه با این همه پتانسیل قائمشهر از امکانات ورزشی مناسب برخوردار نیست.

قدیمی با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان شهرستان با حداقل امکاناتی که در اختیار دارد، برنامه هایی را برای سال جاری پیش بینی کرده است، گفت: این برنامه ها شامل همایش پیاده روی خانوادگی با همت شورا و شهردار، تجلیل از نخبگان ورزشی، هیات های ورزشی، باشگاه و داوران برتر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم شهر ادامه داد: اداره ورزش با امور جوانان ادغام شده است و در نظر داریم علاوه بر قهرمانان ورزشی از نخبگان علمی و فرهنگی نیز در روز ولادت حضرت علی اکبر تجلیل کنیم.

وی از پیشنهاد فرماندار قائم شهر مبنی بر تجلیل قهرمانان شهر در جلسه شورای اداری استقبال کرد و گفت: این اقدام موجب بالا رفتن روحیه قهرمانان می شود.

اداره ورزش و جوانان پیاده روی حضرت علی شورای اداری علمی و فرهنگی فرماندار نخبگان ورزش قائم پرمدال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر