کد خبر: 161277 A

فرماندار قائم شهر:

باید بدنبال افرادی باشیم که قدرت سرمایه گذاری در بخش های مختلف را داشته باشند و این تلاش به جمع بندی خوبی ختم شود.

فرماندار قائم شهرگفت: اگر می خواهیم صادقانه کار انجام دهیم باید اختلافات را کنار بگذاریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر " مهدی محمدی " در اولین جلسه شورای اداری در سال ۹۳ با بیان اینکه نگاه مدیریتی همراه همدلی معنی می دهد، اظهار داشت: اگر می خواهیم صادقانه کار انجام دهیم باید اختلافات را کنار بگذاریم و بر سر اختلافات موجود بحثنکنیم.

وی گفت: خوشبختانه در بین مدیران اجرایی شهرستان قائم شهر این موضوع به ندرت دیده می شود که باعثمباهات است زیرا همدلی دربین مدیران باعثپیشرفت و توسعه آن شهرستان می شود.

فرماندار شهرستان قائم شهر با بیان اینکه هرکدام از مسئولین باید در جذب سرمایه گذار درحوزه فعالیت خود تلاش کنند افزود: باید بدنبال افرادی باشیم که قدرت سرمایه گذاری در بخش های مختلف را داشته باشند و این تلاش به جمع بندی خوبی ختم شود.

محمدی بحثتوسعه ستاد رابطین سرمایه گذاری شهرستان را جدی تلقی کرد و ادامه داد: امیدواریم با جمع بندی نهایی به نتیجه مطلوب برسیم.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه تفکر محیط کارگری بودن قائم شهر موجب ناتوانی است تصریح کرد: ما در حوزه گردشگری پتانسیل های بالایی داریم که دست کمی از جاذبه های غرب استان ندارد.

وی تنها راه برون رفت از معضل بیکاری جوانان و اشتغال برای افراد جویای کار ورود به حوزه ی گردشگری دانست و گفت: اگر از همه توان و ظرفیت گردشگری شهرستان استفاده کنیم مشکل اشتغال تا حدودی مرتفع می گردد.

محمدی از جنگل تالار و دو رودخانه شهرستان قائم شهر بعنوان سرمایه و موهبت خدادادی نام برد و افزود: رایزنی هایی انجام دادیم تا حوزه رودخانه ها رصد شود و عرصه هایی که متعلق به منابع طبیعی است تفکیک و به سرمایه گذار تحویل داده شود.

اشتغال بیکاری جنگل دولت سرمایه سرمایه گذاری شورای اداری فرماندار شهرستان گردشگری منابع طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر