کد خبر: 162070 A

از سوی پلیس راه مازندران اعلام شد؛

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از امروز چهارشنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه خبر داد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از امروز چهارشنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ «جعفر محمد‌نژاد» با اعلام این خبر افزود: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران از امروز چهارشنبه ۳ اردیبهشت ماه اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه ۳ اردیبهشت ماه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه در کلیه محورهای «کندوان، هراز و فیروزکوه» و بالعکس ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: تردد انواع تریلی و کامیون از محور کندوان کماکان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ روز جمعه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمد‌نژاد همچنین به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد تریلر در این محور کماکان ممنوع بوده و تردد کامیون‌ها باستثناء کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۳ اردیبهشت ماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۴ و ۵ اردیبهشت ماه این هفته از این محور ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: در محور فیروزکوه تردد انواع تریلی به استثناء تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

پلیس راه پلیس راه فرماندهی انتظامی سوختی و فاسد شدنی محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان وسایل نقلیه مازندران ساری ساعت ترافیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر