کد خبر: 164057 A

نماینده مردم قائمشهردر مجلس شورای اسلامی:

بازگشایی تا منطقه فیروزکوه انجام شده است اما متاسفانه درمنطقه شمال تحول خاصی انجام نشد که با پی گیری های مستمر بودجه ای به استان مازندران اختصاص داده شد تا این راه در قطعه شمال نیز راه اندازی شود.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: اتمام پروژه های نیمه کاره باید در اولویت کارشورا و شهرداری قرار گیرد

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر، " سید هادی حسینی " در گردهمایی شورای روستاهای بخش مرکزی با بیان اینکه کشور با توجه به تحریم در وضعیت اقتصادی سختی به سر می برد افزود: اتمام پروژه های نیمه تمام باید در راس کارها قرار گیرد.

وی با توجه به اختصاص ۹۰ درصد از بودجه عمرانی به روستاها از اعضای شوراها خواست تا با اعلام ۱۰ اولویت اول محل زندگی خویش به بخشداری ها برای شناسایی نیازهای منطقه کمک کنند.

حسینی در ادامه به مشکلات کارگران نساجی اشاره کرد گفت: خوشبختانه با پیگیری های مناسب بسیاری از این عزیزان مطالبات خویش را دریافت نمودند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بازگشایی بزرگراه تهران - شمال را در برنامه های چهارم و پنجم توسعه و کار مشترک بین تهران - شمال عنوان کرد و اظهار داشت: بازگشایی تا منطقه فیروزکوه انجام شده است اما متاسفانه درمنطقه شمال تحول خاصی انجام نشد که با پی گیری های مستمر بودجه ای به استان مازندران اختصاص داده شد تا این راه در قطعه شمال نیز راه اندازی شود.

استان مازندران بزرگراه بودجه شورای اسلامی شهرداری مجلس شورای اسلامی مشکلات نساجی نماینده مردم در مجلس شمال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر