کد خبر: 164062 A

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی:

از ۲۳۷ میلیارد تومان بودجه که سال گذشته تصویب شد تنها ۲۰ درصد از کارهای عمرانی را به سرانجام رساندیم.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اولین بار در سال جاری اعتبارات به بخش آبهای روستایی اختصاص داده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر، " کمال علیپور " در گردهمایی شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی که در مجتمع حر برگزار شد، با بیان اینکه درسال جاری برای اولین بار اعتبارات ی جدا به بخش آب های روستایی اختصاص داده شد افزود: شبکه آب های روستایی دارای مشکلاتی همچون مخازن، فرسودگی لوله ها و هدر رفت آب مواجه هستند.

وی با اعلام اینکه دولت سعی دارد بودجه را واقعی تر ارائه دهد ادامه داد: از ۲۳۷ میلیارد تومان بودجه که سال گذشته تصویب شد تنها ۲۰ درصد از کارهای عمرانی را به سرانجام رساندیم.

عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی بودجه سال جاری را بالغ بر ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار اعلام کرد و افزود: مسئولین شهری باید با مشارکت و تعامل بیشتر پروژه هایی را تعریف کنند تا بودجه به هدر نرود.

علیپور با بیان اینکه روستا ها به برکت انقلاب اسلامی از پیشرفت های خوبی برخوردار شده اند گفت: روستاهای ما از شان و منزلت بالایی برخوردارند و باید برای توسعه بهتر این مناطق تلاش کرد

وی وضعیت راههای روستایی را مساعد دانست و ادامه داد: روستاهای استان در چند سال اخیر نسبت به شهرهای دیگر پیشرفت چشمگیر و قابل توجهی داشته است و بعد از ۳۴ سال برای اولین بار در کمسیون عمران تصویب شد تا را ه های روستایی در ردیف اعتباری قرار گیرند.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امسال ۱۱ هزار میلیارد تومان به بخش درمان اختصاص شده است تاکید داشت: زیر ساخت های درمانی باید به نحو مطلوب تجهیز شود و همه ایرانیان کارت سلامت و بیمه داشته باشند

انقلاب اسلامی بودجه درمان دولت سلامت شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی قائمشهر روستا سعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر