کد خبر: 164159 A

مدیر کمیته امداد آمل خبر داد:

مردم خیر و نوع‌دوست آمل در سال گذشته مبلغ ۱۳ میلیارد و ۳۷۴ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال صدقه دادند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل گفت: مردم خیر و نوع‌دوست آمل در سال گذشته مبلغ ۱۳ میلیارد و ۳۷۴ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال صدقه دادند.

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل، رمضان علیپور بیان داشت: مردم نوع‌دوست و نیک‌اندیش این شهرستان در انجام کارهای خیر و نیکو پیش‌قدم بوده و حامی نیازمندان و مستمندان هستند.

وی افزود: در بخش جمع‌آوری صدقات مبلغ ۱۳ میلیارد و ۳۷۴ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال صدقه در این شهرستان جمع‌آوری شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل با اعلام اینکه این مشارکت طی ۱۲ ماه سال گذشته انجام شد، اذعان داشت: این صدقه‌ها از ۵۱ هزار صندوق جمع‌آوری صدقات بزرگ، متوسط و کوچک که در منازل نصب شده جمع‌آوری شده و در اختیار نیازمندان، محرومان و مستمندان این شهرستان قرار می‌گیرد.

علیپور میانگین صدقات دریافتی در هر ماه سال گذشته را بیش از ۱۰ میلیارد ریال ارزیابی کرد که این مهم نشان‌دهنده اهمیت دادن مردم نیک‌اندیش شهرستان آمل در پرداخت صدقات و کمک به نیازمندان دارد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل تصریح کرد: در طرح احسان زائر، حج فقرا و احسان دانش‌آموزی نیز در سال ۹۲ بالغ بر ۲۷۹ میلیون و ۷۱ هزار ریال در این شهرستان جمع‌آوری شده است تا در بخش‌های مربوطه صرف شود.

روابط عمومی کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی میلیارد ساری مدیر مردم آمل مشارکت صدقه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر