کد خبر: 164227 A

فرماندار بابلسر:

فرماندار بابلسر از برگزاری همایش نخبگان بابلسری خبر داد و گفت: در این همایش از سرمایه‌گذاران بابلسری داخلی و خارجی دعوت می‌شود.

فرماندار بابلسر از برگزاری همایش نخبگان بابلسری خبر داد و گفت: در این همایش از سرمایه‌گذاران بابلسری داخلی و خارجی دعوت می‌شود.

به گزارش ایلنا از بابلسر، سیدکریم سجادی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات متل بانک ملی بابلسر با بیان اینکه یکی از مسائل روز دنیا مسائل اقتصادی است و توجه به آن از اهمیت زیادی برخوردار است، اظهار داشت: کشور موفق کشوری است که با داشتن اقتصاد پایدار بتواند نیاز افراد جامعه خود را تامین کند.

وی، توجه به کیفیت در تولید را از دیگر عوامل موفقیت دولت‌ها دانست و ادامه داد: توسعه اطلاعات و به روز بودن آن، ضرورت دیگری است که اگر کشور‌ها خود را با آن وفق ندهند دچار چالش می‌شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد و فرهنگ، اذعان داشت: برای رسیدن به این مهم ضمن اینکه اقتصاد خود را به سمت اقتصاد پایدار سوق می‌دهیم باید به خودکفایی نیز دست یابیم.

سجادی در تعریف اقتصاد پایدار به بحثخودکفایی در اقتصاد داخلی برای کاهش آسیب اجتماعی اشاره کرد و گفت: کارآفرینان و کسانی که در این بخش فعالیت دارند باید بیش از پیش در این مسیر گام بردارند.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه تحریم‌ها، بخش تولیدات کشور را با مشکلاتی مواجه کرده است، ابراز داشت: حمایت از تولیدکنندگان و رفع مشکلات آن‌ها همواره یکی از دغدغه‌های ما بوده است.

وی با تأکید به تقویت زیرساخت‌های شهرستان و با بیان اینکه تاکنون برای رفع مشکلات زیرساختی آب و برق این شهرستان اقدامات خوبی انجام شده است، بیان داشت: در صورت نیاز به حضور مدیران استانی باید رفع مشکلات تولیدکنندگان، از آن‌ها دعوت کرده تا اقدامات اساسی را انجام دهند.

سجادی از برگزاری همایش نخبگان بابلسری خبر داد و گفت: در این همایش ضمن اینکه از سرمایه‌گذاران بابلسری داخلی و خارجی دعوت تا از نقطه نظرات آن‌ها استفاده شود، نمایشگاهی نیز درباره ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان دایر می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر در پایان خواهان تداوم این جلسات شد و ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این جلسات و رفع مشکلات تولیدکنندگان به توسعه پایدار و اقتصادی پویا دست یابیم.

اقتصاد برق توسعه پایدار جامعه دولت سالن اجتماعات سرمایه گذاران مقام معظم رهبری نخبگان بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر