کد خبر: 164232 A

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر:

برای دست‌یابی به فرهنگ مصرف داخلی از کالاهای داخلی خود استفاده کنیم حتی اگر آن کالا بی‌کیفیت باشد. / سود و بهره بالای بانک‌ها توان فعالیت تولیدکنندگان را از آنها گرفته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر گفت: برای دستیابی به فرهنگ مصرف داخلی از کالای داخلی استفاده کنیم.

به گزارش ایلنا از بابلسر، هادی احدی‌نژاد در جلسه بررسی مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات متل بانک ملی بابلسر با بیان اینکه شهرستان بابلسر از لحاظ تعدد واحدهای تولیدی پایین اما از لحاظ داشتن افراد متخصص بسیار چشمگیر است، اظهار داشت: صنعت‌کاران این شهرستان در کوران اقتصادی دو سال اخیر توانستند به موفقیت‌های چشمگیری دست یابند.

احدی‌نژاد به ضرورت آموزش نیروهای متخصص تأکید کرد و متذکر شد: برای رسیدن به توسعه پایدار و پیشرفت اقتصادی داشتن افراد متخصص و کارآزموده از ضروریات است.

وی، دریافت سود و بهره بالای بانکی را یکی از مشکلات سرمایه‌گذاران این شهرستان برشمرد و یادآور شد: سود و بهره بالای بانک‌ها توان فعالیت تولیدکنندگان را از آن‌ها گرفته و آن‌ها را از ادامه کار باز می‌دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر با اعلام اینکه یکی از اقدامات خوب دولت تدبیر و امید حمایت از واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران داخلی است، اذعان داشت: مدیران واحدهای تولیدی سعی کنند با حمایت از فرماندار در جهت تولید پایدار گام بردارند.

احدی‌نژاد در ادامه خطاب به سرمایه‌گذاران حاضر در جلسه خاطر نشان کرد: برای رسیدن به توسعه اقتصادی لازم است خود را به دانش و علوم اقتصادی دنیا مجهز کنیم.

وی در پایان با تأکید به حمایت از تولیدکنندگان داخلی، اذعان داشت: برای دست‌یابی به فرهنگ مصرف داخلی از کالاهای داخلی خود استفاده کنیم حتی اگر آن کالا بی‌کیفیت باشد.

توسعه پایدار دولت سالن اجتماعات سرمایه گذاران صنعت صنعت معدن و تجارت فرماندار مشکلات داخلی بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر