کد خبر: 164388 A

در شب ولادت امام محمد باقر(ع) و با حضور ۲۱۱ نفر متسابق؛

در شب ولادت با سعادت امام محمد باقر(ع) و با حضور ۲۱۱ متسابق، مراسم افتتاحیه مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان گاز مازندران با حضور ناظر ویژه شرکت ملی گاز ایران، برگزار شد.

در شب ولادت با سعادت امام محمد باقر(ع) و با حضور ۲۱۱ متسابق، مراسم افتتاحیه مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان گاز مازندران با حضور ناظر ویژه شرکت ملی گاز ایران، برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز مازندران، " سید حمزه عمادی " دبیر ستاد قرآنی و فرمانده بسیج شرکت گاز استان عصر امروز چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه در جمع اعضای هیات مدیره، روسای ستادی و فرزندان کارکنان شرکت گاز مازندران اظهار داشت: هجدهمین دوره مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان شرکت گاز مازندران در مرحله مقدماتی در حال برگزاری است که این مسابقات امسال با رشد ۶۲ درصدی و حضور بیش از ۲۰۰ نفر شرکت کننده در مقاطع مختلف تحصیلی روبرو بوده است.

وی با بیان اینکه نفرات برتر به مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران اعزام خواهند شد، از حضور پرشور فرزندان کارکنان گاز مازندران در مسابقات تقدیر کرد.

" محسن عرب مقصودی " رئیس ستاد قرآنی و مدیرعامل شرکت گاز مازندران نیز در این مراسم با تبریک ولادت با سعادت امام محمدباقر(ع) اظهار داشت: این مسابقات با هدف انس فرزندان با قرآن و نهج البلاغه برگزار می شود که انشاا… به برکت آن، قرآن کریم هدایتگر فرزندان و روشنی بخش کانون گرم خانواده ها باشد.

وی با اشاره به مزین شدن امسال به «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی مقام معظم رهبری، افزود: قطعاً با روحیه جهادی که در مجموعه مدیران ارشد گاز مازندران حاکم است، همچون گذشته بر ترویج مسائل فرهنگی در سازمان تاکید ویژه ای خواهیم داشت.

عرب مقصودی همچنین جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را مورد تاکید قرار داد و با بیان اینکه دشمن سعی در استحاله فرهنگی جوانان ایران اسلامی دارد، ادامه داد: به لطف خداوند متعال با استقبالی که امروز از مسابقات قرآن انجام شده و مواردی از این قبیل، دشمن در نیل به اهداف شوم خود ناکام خواهد ماند.

وی اذعان داشت: امروز قرآن کریم به برکت انقلاب اسلامی از انزوا به متن زندگی مردم آمده و باید در زندگی فردی و اجتماعی بکار گرفته شود که راه رسیدن به قله فلاح، رستگاری و سعادت خواهد بود.

عرب مقصودی در خاتمه بر لزوم نشر و بسط فرهنگ قرآنی در شرکت گاز مازندران تاکید کرد.

گفتنی قرائت قرآن کریم توسط استاد عالیشاه قاری بین المللی قرآن کریم و اجرای گروه تواشیح بنی فاطمه شهرستان ساری از دیگر برنامه های برگزار شده در این مراسم بود.

یادآور می شود " جعفر سلیم زاده " به عنوان ناظر ویژه شرکت ملی گاز ایران در این مسابقات حضور خواهد داشت.

ایران بسیج تهاجم فرهنگی خانواده روابط عمومی شرکت ملی گاز فردی و اجتماعی قرآن گاز مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر