کد خبر: 164394 A

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران:

کارگران ایران مشکلات و دشواری­های را در زمینه گرانی، بیکاری، عدم اجرای دقیق مقررات و قوانین کار و تأمین اجتماعی و تاخت و تاز علیه نظام درمان تأمین اجتماعی برای جدا سازی این بخش تفکیک ناپذیر شاهدند.

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران گفت: کارگران ایران مشکلات و دشواری­های را در زمینه گرانی، بیکاری، عدم اجرای دقیق مقررات و قوانین کار و تأمین اجتماعی و تاخت و تاز علیه نظام درمان تأمین اجتماعی برای جدا سازی این بخش تفکیک ناپذیر شاهدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر نصراله دریابیگی در همایش جامعه کارگری و بازنشستگی که به مناسبت هفته کارگر در سالن امامعلی حبیبی شهرستان قائمشهر برگزار شد با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید جامعه کارگری انتظار به مساوات و برابری بین احاد جامعه و کم کردن فاصله فقر و غنا دارند افزود: کارگران با توجه به حضور وزیری از بدنه کارگری خود را به دولت نزدیک‌ می‌بینند.

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر با بیان اینکه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در فاز اول و دوم باید به سمت تولید و شکوفایی اقتصادی سوق پیدا کند اظهار داشت: جامعه کارگری ما مشکلات فراوانی دارند که باید با صبر و حوصله به آن‌ها رسیدگی شود.

وی با اشاره به اینکه مخالف واگذاری بخش درمان سازمان تامین اجتماعی به وزارت بهداشت هستیم افزود: سازمان تامین اجتماعی جزئی از اموال جامعه کارگری است.

دریابیگی ادامه داد: در هفته کارگر دیدارهای متعددی با مسئولین عالی رتبه استانی انجام شد و قرار شد کمیته‌ای تشکیل شود و از درون آن کمیته خط بطلانی بر روی شعار‌ها کشیده و وعده‌ها عملی شود.

رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران کارگری استان با بیان اینکه دشمنان ما مترصد فرصت هستند تا به نظام ضربه بزنند تصریح کرد: توطئه دشمن در جامعه‌ای که کارگر آن یک دست قرآن و یکدست مشت گره کرده دارد نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.

وی اظهار داشت: شعار امسال جامعه کارگری حفظ وحدت و انسجام و شکوفایی و توسعه تولید به همراه عدالت اجتماعی است.

دبیران اجرایی خانه کارگر استان‌ها هفته کارگر 93 استان‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر