کد خبر: 164397 A

رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

رئیس اتاق بازرگانی مازندران از آمادگی تجاری مازندران برای توسعه روابط اقتصادی با آستراخان روسیه خبر داد.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران از آمادگی تجاری مازندران برای توسعه روابط اقتصادی با آستراخان روسیه خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی مازندران " غلامرضا عشریه " در نشست مشترک فعالین اقتصادی در مازندران با آستراخان روسیه در سالن همایش اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه بازدید هیأت روسی از واحدهای تولیدی استان قابلیت های تجاری را عرضه کرد، هدف از این بازدیدها رامعرفی توانمندی های اقتصادی و تولیدی استان برشمرد.

وی با اشاره به اینکه بخشی از ظرفیت های تولیدی و صادراتی استان مازندران از سوی هیأت روسی مورد بازدید قرار گرفت، افزود: فعالین اقتصادی مازندران آمادگی دارند روابط اقتصادی با فعالین اقتصادی آستاراخان توسعه یابد.

عشریه از آستراخان بعنوان دروازه ورود به بازار ۱۴۰ میلیونی روسیه نام برد و تصریح کرد: ما توان حضور فعال در بازارکشورهای همجوار را داریم که امیدواریم با نشست های تخصصی امروز میان فعالین عرصه تولید و تجارت دو طرف در قالب سه پنل کشاورزی، حمل و نقل و صنعت به تفاهمات خوبی دست پیدا کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه برای آشنایی کامل دوطرف از قابلیت های تجاری دو استان تشکیل کارگروه های تخصصی در اتاق مازندران ضروری است، افزود: پس از برگزاری کارگروه تخصصی، تفاهم نامه ای برای فعالان اقتصادی دو استان به امضاء می رسد.

گفتنی است در پایان این نشست فعالین اقتصادی دوطرف کارگروه های سه گانه صنعت، کشاورزی و حمل ونقل برای بررسی پتانسیل دوطرف تبادل نظر کردند.

استان مازندران تجارت حمل و نقل روابط عمومی روسیه سالن همایش سه گانه صنعت کشاورزی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر