کد خبر: 164401 A

ناظر قرآنی شرکت ملی گاز ایران:

شرکت گاز مازندران از شرکت های شاخص در بحثفعالیت های فرهنگی است که به صورت منسجم و قدرتمند بر این حوزه تاکید دارد.

ناظر قرآنی شرکت ملی گاز ایران، وضعیت ستاد قرآنی شرکت گاز مازندران را در میان ادارات گاز سراسر کشور بسیار ممتاز و ویژه دانست و گفت: این جایگاه مطلوب برای شرکتی که اکثر نیروهای آن را نیروهای اعتقادی، ارزشی و ایثارگر تشکیل می دهند دور از انتظار نیست و انشاا… هر روز پیشرفت بیشتر این مجموعه را شاهد باشیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز مازندران، " جعفر سلیم زاده " عصر امروز چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه در حاشیه برگزاری هجدهمین دوره مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان شرکت گاز مازندران در ساری، تبلیغات و اطلاع رسانی انجام شده برای مسابقات فوق الذکر را بسیار عالی برشمرد و افزود: شرکت گاز مازندران از شرکت های شاخص در بحثفعالیت های فرهنگی است که به صورت منسجم و قدرتمند بر این حوزه تاکید دارد.

وی با تقدیر از مدیریت ارشد، دبیر ستاد قرآنی و دست اندرکاران بحثفرهنگی شرکت گاز مازندران، ادامه داد: قطعاً افزایش قابل توجه تعداد متسابقین و ارتقاء سطح کیفی مسابقات، نتیجه همدلی و زحمات مجموعه فعالین در این حوزه بوده است.

سلیم زاده در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: خداوند متعال را به دلیل زندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی شاکریم که در آن علیرغم ماهیت شغلی ذاتی شرکت گاز مبنی بر خدمات رسانی به مردم، امکان پرداختن به مسائل فرهنگی و برداشتن گام های موثر در بحثقرآنی فراهم است.

وی همچنین با اشاره به تاریخچه برگزاری این مسابقات افزود: اولین دوره این مسابقات با حضور کمتر از ۱۰۰ نفر متسابق در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد و امسال در هجدهمین سال برگزاری مسابقات، رشد کمی و کیفی شرکت کنندگان و توسعه رشته های در حال برگزاری را شاهد هستیم که به لطف خداوند متعال و حمایت مدیران ارشد سازمان حاصل شده است.

سلیم زاده با اشاره به حضور نفرات برتر مسابقات مقدماتی در مسابقات سراسری گاز در یکی از استان های کشور، افزود: یکی از ویژگی های مهم و موثر مسابقات در رشته مفاهیم قرآنی و نهج البلاغه ارائه مقاله و برگزاری جلسه دفاعیه است که طی آن با ارائه چکیده مقاله، مطلب عنوان شده به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: تحقق مساله فوق الذکر، فرزندان را برای تبیین و تبلیغ مبانی دینی به بهترین نحو ممکن آماده نموده که قطعاً در ارتقاء سطح تحصیلی این عزیزان نیز بسیار موثر خواهد بود.

سلیم زاده در خاتمه گفت: مسیری را طی کردیم که در موفقیت های آتی فرزندان کارکنان گاز در مدارج عالی تر بسیار موثر خواهد بود و انشاا… بتوانیم با آموزش مستمر خانواده ها، فرزندان کارکنان را با فرهنگ غنی قرآنی آشنا نمائیم که یقیناً این آموزش در افزایش آرامش فکری و کیفی نمودن اقدامات سازمانی نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

استان های کشور ایران تبلیغات خانواده خدمات رسانی به مردم رشد روابط عمومی شاخص شرکت ملی گاز گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر