کد خبر: 167389 A

استاندار مازندران خبرداد:

چهارمین کنفرانس بین المللی چالش‌های زیست محیطی و‌ گاه‌شناسی درختی ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار می‌شود.

استاندار مازندران گفت: چهارمین کنفرانس بین المللی چالش‌های زیست محیطی و‌ گاه‌شناسی درختی ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا، ربیع فلاح جلودار در جلسه هماهنگی برگزاری این کنفرانس بیان داشت: تاکنون بیش از ۱۳۵۰ مقاله از ۳۵ کشور جهان به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است.
وی افزود: این مقالات به عنوان یک منبع غنی برای پژوهشگران و مدیران سازمان‌ها در تصمیم سازی‌های محلی و منطقه‌ای بسیار موثر و مفید است.
فلاح موضوع محیط زیست را یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری، رییس جمهور، مسوولان و آحاد مردم کشور دانست و ادامه داد: امیدواریم برگزاری کنفرانس بین المللی چالش‌های زیست محیطی و‌ گاه‌شناسی درختی در استان مازندران گام مثبتی در جهت حفاظت از این امانت آیندگان بردارد.
استاندار مازندران تصریح کرد: بررسی چالش‌های زیست محیطی، تغییر اقلیم و گرمایش زمین، آلودگی آب، خاک و هوا، مشکلات ناشی از مصرف سوخت‌های فسیلی، خشکسالی، شورشدن منابع آب، سیل و زلزله، بیابان زدایی، مدیریت حوضه آبخیز، اکولوژی جنگل و مرتع و… از جمله مباحثمطروحه در این کنفرانس خواهد بود.
دبیر چهارمین کنفرانس بین المللی چالش‌های زیست محیطی و‌ گاه‌شناسی درختی نیز در این جلسه بیان داشت: ۱۲۳ داور داخلی و خارجی به بررسی مقالات ارسالی پرداختند که قرار شد ۲۵۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۸۲۰ مقاله به صورت پوستر در این کنفرانس ارائه شوند.
سید رمضان موسوی افزود: کلیه مقالات پذیرفته شده به صورت دو جلد کتابچه مقالات کامل و کتابچه چکیده مقالات تنظیم شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

استاندار مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر