کد خبر: 167563 A

استاندار مازندران خبرداد:

چهارمین کنفرانس بین المللی چالش های زیست محیطی و گاه شناسی درختی ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار می شود.

استاندار مازندران گفت: چهارمین کنفرانس بین المللی چالش های زیست محیطی و گاه شناسی درختی ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار در جلسه هماهنگی برگزاری این کنفرانس بیان داشت: تاکنون بیش از ۱۳۵۰ مقاله از ۳۵ کشور جهان به دبیرخانه کنفرانس ارسال گردیده است.
وی افزود: این مقالات به عنوان یک منبع غنی برای پژوهشگران و مدیران سازمان ها در تصمیم سازی های محلی و منطقه ای بسیار موثر و مفید است.
فلاح موضوع محیط زیست را یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری، رییس جمهور، مسوولان و آحاد مردم کشور دانست و ادامه داد: امیدواریم برگزاری کنفرانس بین المللی چالش های زیست محیطی و گاه شناسی درختی در استان مازندران گام مثبتی در جهت حفاظت از این امانت آیندگان بردارد.
استاندار مازندران تصریح کرد: بررسی چالش های زیست محیطی، تغییر اقلیم و گرمایش زمین، آلودگی آب، خاک و هوا، مشکلات ناشی از مصرف سوخت های فسیلی، خشکسالی، شورشدن منابع آب، سیل و زلزله، بیابان زدایی، مدیریت حوضه آبخیز، اکولوژی جنگل و مرتع و… از جمله مباحثمطروحه در این کنفرانس خواهد بود.
دبیر چهارمین کنفرانس بین المللی چالش های زیست محیطی و گاه شناسی درختی نیز در این جلسه بیان داشت: ۱۲۳ داور داخلی و خارجی به بررسی مقالات ارسالی پرداختند که قرار شد ۲۵۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۸۲۰ مقاله به صورت پوستر در این کنفرانس ارائه گردند.
سید رمضان موسوی افزود: کلیه مقالات پذیرفته شده به صورت دو جلد کتابچه مقالات کامل و کتابچه چکیده مقالات تنظیم شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

استان مازندران جهان خاک روابط عمومی زلزله زیست محیطی سیل کشاورزی و منابع طبیعی مقام معظم رهبری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر