کد خبر: 170657 A

محراب حاجی کریمی دانش آموز در تورنمت بین المللی ارمنستان در رشته کاراته صاحب مدال خوش رنگ طلا گردید.

محراب حاجی کریمی دانش آموز در تورنمت بین المللی ارمنستان در رشته کاراته صاحب مدال خوش رنگ طلا گردید.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، دانش آموز مازندرانی صاحب گردن آویز طلا شد.

رحیمی رئیس آموزش و پرورش شهرستان سیمرغ گفت: محراب حاجی کریمی دانش آموز دبستان حاج ابوطالب حسینیان این شهرستان درتورنمت بین المللی ارمنستان در رشته کاراته صاحب مدال خوش رنگ طلا گردید.

وی که به همراه معاونین و کارشناسان حوزه تربیت بدنی در دیداری که با خانواده ایشان داشت عنوان کرد: بسیار خرسندیم که دانش آموزان ما باپشتکار و جدیت خود زمینه ساز اعتلای این شهرستان هستند.

وی افزود: این پیروزی پیام ارزشمند و افتخاری بزرگ برای کشورمان در سایر ملل است چرا که پرچم مقدس جمهوری اسلامی درکشور ارمنستان و در بین سایر کشورهای شرکت کننده به اهتزار درآمد.

رحیمی ضمن قدردانی وتشکر ازخانواده این دانش آموز تصریح کردند: باید در پیمودن این راه پر افتخار پشتیبان فرزندتان باشید تا درآینده ای نه چندان دور و در میادین مهم تر شاهد پیروزی غیرتمندانه ایشان باشیم.

حاجی کریمی دانش آموز نوجوان در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: مسابقات در قالب یک تورنمت بین المللی و به میزبانی کشور ارمنستان برگزار گردید و سطح مسابقات بسیار عالی بود که با درایت و خوش فکری مربیان توانستم در شش مسابقه تمامی حریفان خود از کشورهای چین، ژاپن، ازبکستان و ارمنستان را با امتیاز بالا شکست دهم و صاحب گردن آویز مدال خوش رنگ طلا شوم.

یادآور می شود: حاجی کریمی از شش سالگی وارد این رشته ورزشی شد که حاصل تلاش وی کسب سه مدال طلای تورنمت بین المللی است.

وی همچنین افتخارکسب سه نشان طلا، دو نقره ویک برنزدرمسابقات داخلی رادرکارنامه ورزشی خود نیز دارند.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان ارمنستان جمهوری اسلامی چین خانواده دانش آموز دانش آموزان ژاپن طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر