کد خبر: 178233 A

معاون عمرانی استاندار مازندران:

دستگاه‌های اجرایی در پر کردن اوقات فراغت جوانان همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند. / دخالت همه دستگاه‌های اجرایی در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان ضروری است.

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: دستگاه‌های اجرایی در پر کردن اوقات فراغت جوانان همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.

به گزارش ایلنا از ساری، علی نبیان در جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران که با حضور معاون وزیر برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد آزمایشگاه فناوری نانو تکنولوژی از مهم‌ترین موضوعاتی بود که آموزش و پرورش مازندران در این مسیر گام‌های موثری برداشت.

وی با اشاره به اینکه تولید محتوای الکترونیک و نرم‌افزارهای آموزشی باید مورد توجه آموزش و پرورش قرار گیرد، افزود: دانش‌آموزان با توجه به علم نوین به توفیقات مناسبی در تحصیل دست می‌یابند.

نبیان یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب را پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان به ویژه دانش‌آموزان عنوان کرد و ادامه داد: آموزش و پرورش مازندران با همکاری بسیج دانش‌آموزی در بحثپر کردن اوقات فراغت گام‌های موثری برداشت و در این حوزه رتبه برتر کشوری را کسب کرد.

معاون استاندار مازندران برنامه‌های آموزشی دوران تعطیلی مدارس را سبب پیشرفت تحصیل و آمادگی موثر دانش‌آموزان در شروع سال جدید دانست و ادامه داد: دانش‌آموزان از ظرفیت پروژه‌های صنعتی برای بهره‌مندی از تحصیل استفاده کنند.

وی دخالت همه دستگاه‌های اجرایی را در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان ضروری دانست و افزود: ۳۰۰ باب فضای آموزشی از سوی آموزش و پرورش برای بهسازی به بسیج دانش‌آموزی معرفی شده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران اظهار داشت: استانداری برای برنامه‌های قابل اجرای آموزش و پرورش اعتبار اختصاص می‌دهد.

آموزش و پرورش اوقات فراغت برنامه های آموزشی بسیج تعطیلی مدارس دانش آموزان شورای آموزش و پرورش معاون وزیر همه دستگاه های اجرایی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر